میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۹ ق.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 429 بازدید

رزمندگان لارستان باحضور آیت الله نسابه در اردوگاه سیدالشهدا(ع) گِرد هم آمدند+ گزارش تصویری

رزمندگان لارستان باحضور آیت الله نسابه در اردوگاه سیدالشهدا(ع) گِرد هم آمدند+ گزارش تصویری

همزمان با هفته دفاع مقدس، گردهمایی بزرگ ایثارگران و رزمندگان لارستان در اردوگاه سیدالشهدا(ع) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه لارستان و همزمان با هفته دفاع مقدس، پشکسوتان جهاد و شهادت، ایثارگران و رزمندگان لارستانی دوران دفاع مقدس به همت ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان در اردوگاه سیدالشهدا(ع) گردهم آمدند و ضمن مرور خاطرات و هم نشینی با یکدیگر، بار دیگر با آرمانهای امام و شهدا تجدید میثاق کردند.

در این مراسم و پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشا و بیانات حضرت آیت الله نسابه، فرمانده سپاه ناحیه لارستان سرگرد جاهدی ضمن عرض خیر مقدم و گرامی داشت هفته دفاع مقدس، در سخنان خود ضمن بازخوانی بخشی از فرمایشات امام خمینی(ره)، فرهنگ و معارف دفاع مقدس را تنها راه برون رفت از مشکلات امروز جامعه خصوصا جنگ اقتصادی دانست و خاطرنشان کرد، همانگونه که مولفه های اصلی دوران دفاع مقدس همچون ایمان، تقوا، پیروی از ولایت، ایثار و از خودگذشتگی و… توانست ما را در یک جنگ نظامی همه جانبه پیروز گرداند، امروز نیز باید با همان فرهنگ و معارف به میدان جنگ اقتصادی دشمن رفت تا بتوان در این جنگ تمام عیار نیز به پیروزی رسید.

سرگرد جاهدی در ادامه سخنان خود به وظیفه مهم رزمندگان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس اشاره نمود و گفت: رزمندگان امروز علاوه بر روایت و بیان خاطرات جنگ در بین نسل نوجوان و جوان، باید به قرائت جنگ که همان تبیین معارف و فرهنگ دفاع مقدس و ترویج آن در بین جوانان و همچنین پاسخ به چراهای گوناگون نسل امروز در خصوص دفاع مقدس بپردازند و با باز کردن گره های ذهنی این نسل، وظیفه مهم خود را در اشاعه فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت در جامعه ایفا نمایند.

پخش کلیپ و تصاویر رزمندگان لاری در دوران دفاع مقدس، مراسم روضه خوانی و سینه زنی سنتی رزمندگان با مداحی برادر معقول و صرف شام از دیگر برنامه های این مراسم نورانی بود.


2 نظر

 1. ناشناس گفت:

  2

  0

  دست مریزاد به همه برنامه ریزان این برنامه بویژه فرماندهی محترم ناحیه . ان شااله اجرای چنین برنامه هائی بیش از پیش در جامعه نهادینه شود و همه مردم قدردان ایثارگریها و رشادتهای رزمندگان . جانبازان . ازادگان و شهدای عزیزمان باشند.

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  چرا پدر منو به مراسم دعوت نکردند؟

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان