میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در19 فوریه 2020 ساعت 7:19 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 10 دیدگاه 834 بازدید

رشد گراش، رشد لار است همان طور که با ارتقای گراش، لار هم فرمانداری ویژه شد/ جنس من، صنعت و انرژی است و مستقل هستم

حسین حسین زاده، تنها نامزد گراشی این دور از انتخابات:

رشد گراش، رشد لار است همان طور که با ارتقای گراش، لار هم فرمانداری ویژه شد/ جنس من، صنعت و انرژی است و مستقل هستم

به گزارش «آفتاب لارستان»، حسین حسین زاده، تنها نامزد گراشی این دور از انتخابات مجلس شورای اسلامی، سه شنبه شب، ۲۹ بهمن، در مسجد النبی لار اظهار کرد: برای یک بار هم که شده با انتخاب یک نامزد جوان ثابت خواهیم کرد که ما بعد از چهل سال و ده دوره ای که نمایندگان در حد توان شان کار کردند و صادقانه هم خدمت کردند، می توانیم حداقل یک طرح ملی را به منطقه مان بیاوریم.

همه ی ما برابر هستیم

وی افزود: همه ی ما برابر هستیم، اصل هدف، محرومیت زدایی بر مبنای عدالت است.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز با اشاره به اینکه بیایید جور دیگر و با عینکی دیگر به همدیگر نگاه کنیم گفت: من، حسین حسین زاده، پسر همسایه ی شما هستم، برای اینکه به این مرحله برسم زجرها کشیده ام، مدرک نخریده ام، در گرمای ۶۰درجه دهلران و فکه پای چاه های نفت و سرمای منفی ۱۶ درجه ی مرز ایران و ترکمنستان دوام آورده ام.

حسین زاده خاطرنشان کرد: نتیجه ی این همه توی سر و کله ی هم زدن که این لاریه، گراشیه، خنجیه چه شد. ما می توانیم بار دیگر با وحدت و همدلی، بحث اشتغال زایی را یک بار هم که شده برای همیشه در منطقه حل کنیم.

جنس من، صنعت و انرژی است و مستقل هستم

وی تصریح کرد: جنس من صنعت و انرژی است و مستقل هستم، نه چپم و نه راست، پیروی ولایت ام و ثابت هم کرده ام، اهل خمس و مال حلال هستم، پاک زندگی کردم و کوچکترین پرونده ای در شورای حل اختلاف ندارم.

سیاسی نیستم، متخصصم

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز اظهار کرد: اصول کاری ما بر مبنای همدلی، وحدت و توسعه ی متوازن منطقه است، یقین بدانید که این کار را خواهم کرد، تمایل شخصیت من با سایر نامزدهای انتخاباتی که تجمعی از نامزدهای سیاسی و فرهنگی است این است که من سیاسی نیستم، متخصص هستم و با چم و خم کار کاملا آشنایی دارم.

حسین حسین زاده تصریح کرد: نخستین کاری که برای مردم کل منطقه خواهم کرد این است که دو واحد آپارتمان با هزینه ی شخصی رهن خواهم کرد که مردم خودشان به کارگروه های منطقه ای بیایند، آنجا کارها را به خودشان می سپاریم تا به ادارات بروند و در جاهایی که گیر کردند کمک شان می کنیم و با انرژی جوانی ای که داریم می توانیم بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری را معنا کنیم.

شعارم «کاندیدای متفاوت» و «پیر می داند، جوان می تواند» است

وی خاطرنشان کرد: مردم عزیز لارستان، شما شهید عفیفه ها و شهید نصیری لاری را دارید، یک بار هم که شده با انتخاب یک جوان مومن، پاک دست و انقلابی که شعارش «کاندیدای متفاوت» و «پیر می داند، جوان می تواند» است، دولت بعدی را هم دولت پاک دست، انقلابی و کارآمد انتخاب کنیم تا این دردسرها را دیگر نکشیم.

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز اظهار کرد: امیدوارم که روز جمعه با شور و نشاط بتوانیم صحنه ای بی بدیل را رقم بزنیم که به قول مقام معظم رهبری دشمنان قسم خورده ی نظام ما نتوانند ذره ای چپ نگاه کنند.

وحدت، همدلی و یکی بودن را یک بار برای همیشه معنا کنیم

حسین زاده خطاب به مردم منطقه گفت: بیایید وحدت، همدلی و یکی بودن را یک بار برای همیشه معنا کنیم تا از شر کوته بینی ها، همشهری دیدن ها و تنگ نظری ها رهایی پیدا کنیم.

قول می دهم که در صورت ورودم به مجلس، در ماه اول، ۲۰ نفر را از منطقه جذب می کنم که سه نفر آن ها از لار هستند

وی در پاسخ به سوالی در مورد اینکه در دوره ای که نماینده ای از گراش به مجلس رفت بزرگترین خیانت ها به مردم لارستان شد و فقط نماینده ی گراش بود، آیا شما در صورت انتخاب شدن حاضرید به لار خدمت کنید یا نه اظهار کرد: زمانی بندر لنگه، قشم و بستک هم جزو لارستان کهن بود اما الآن چه مانده است؟ یک طرح ملی نداریم؛ این قول را می دهم که در صورت ورودم به مجلس چون تخصصم اشتغال زایی است، در ماه اول، ۲۰ نفر را از منطقه جذب می کنم که سه نفر آن ها از لار هستند.

به اشتغال زایی و محرومیت زدایی بپردازیم

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز افزود: فرزندان مان کم کم رشد کرده اند، وارد بحث اشتغال زایی و محرومیت زدایی شویم، بسترها و زیرساخت های مان را آماده کنیم و راه های مواصلاتی و مسئله ی آب را حل کنیم.

رشد گراش رشد لار هم است همان طور که لار، فرمانداری ویژه شد

حسین حسین زاده حاطرنشان کرد: یقین بدانید که رشد گراش رشد لار هم است همان طور که لار، فرمانداری ویژه شد.

اگر گراش روی حسین زاده اجماع کرده، یقین بدانید که قابلیت هایی داشته است

وی در مورد اجماع صورت گرفته در گراش گفت: ما وحدت را به معنای عملی و واقعی کلمه معنا کردیم و از سه نامزد دیگر کمال تشکر را دارم، پس شما هم این پازل را تکمیل کنید، اگر گراش روی حسین زاده اجماع کرده یقین بدانید که قابلیت هایی داشته است و حتی باید این موضوع را به کل منطقه تعمیم دهیم.

در جلسات نخبگان منطقه که به دعوت جعفرپور در تهران تشکیل می شد شرکت می کردم

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز تصریح کرد: از تجربه ی نمایندگان ادوار کمک خواهم گرفت و زمانی که آقای جعفرپور ماهی یک بار نخبگان منطقه را که ساکن تهران بودند دور هم جمع می کرد و می گفت اگر طرحی دارید بگویید، من می رفتم و صادقانه هم این کار را می کردم. اگر همدلی در وجود من نبود همان روز اولی که دعوت می کردند نمی رفتم پس ثابت کرده ام که همدلم.

مسائلی که منافع ملی و نظر رهبری را تامین کند می پذیرم

حسین زاده در مورد برجام، FATF و پالرمو اظهار کرد: آیتم ها و مسائلی که منافع ملی مان را تامین کند و با نظر رهبری همگام باشد را می پذیرم.

یک نماینده باید به مسائل بین المللی اشراف داشته باشد

وی در مورد سیاست بین المللی تصریح کرد: یک نماینده باید اشراف کامل به مسائل بین المللی هم داشته باشد، من علاوه بر اینکه روزنامه های ایرانی را می خوانم، روزنامه های خارجی را هم تیتروار می خوانم، باید اشراف داشته باشیم و در تمام مناقصات بین المللی ای که در زمینه نفت و گاز و توسعه ی میادین اتفاق می افتد حضور فعال دارم، کاملا آشنا هستم، دنیا دیده ام و این مسائل را به خوبی درک می کنم.

مبنای کارمان عدالت و جذب نیروهای بومی به ویژه در نواحی سنی نشین است

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در مورد استفاده از نیروهای بومی در منطقه گفت: در حال حاضر ادعا نداریم که داریم این کار را می کنیم بلکه در حال انجام دادن آن هستیم؛ مبنای کارمان عدالت و جذب نیروهای بومی به ویژه در نواحی سنی نشین است.


10 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  2

  ااما گیل ناخورم ازمرد گراشی

 2. لارستانی گفت:

  0

  0

  کاندید های لاری. باید. اجماع. کنند. وبه ۲. برسند. تا. ارای مردم. لارستان. پراکنده. نشود. قضیه زمان. حسنی که. همه. یادمان. است.

 3. لار گفت:

  1

  0

  شما هم کاندید خوبی به نظر میایی ولی حیف که بالاخره اگر خودت هم بخواهی فشار بعضی ها نمی گزارند برای منطقه به تناسب همان منطقه کار کنی .
  حق هم داری بالاخره به نسبت بزرگتر بودن شهرها حساسیت های مردم فرق می کند

 4. از جویم شیبانی گفت:

  0

  0

  اگر خودت هم خوب باشی شرایط اطرافیان وگردانندگان در گراش اجازه نمی دهند که به همه منطقه یکنواخت فکر کنی دوران حسنی گراشی با ان تعصبات در اذهان مردم مانده است

 5. ح.د. وطن دوست گفت:

  2

  2

  حیف است مهندس حسین زاده که از نخبه های شهرستان هستند، راه نماینده شدن را در پیش گرفته اند. اتفاقاً مجلس، آدم سیاسی می خواهد و شما که سیاسی نیستید، قطعاً استعدادتان در مجلس به هدر می رود. جامعه علمی کشور به استعدادهایی چون شما نیاز دارد. مجلس، راه بروز استعدادهای شما را سد می کند.

 6. محمد گفت:

  0

  0

  تخصص و جوانی ایشون دو گزینه بسیار مهم است و بنظر کارآمد در زمینه اشتغال منطقه میاد

 7. ناشناس گفت:

  0

  0

  اگر تعصب نداری بگو ببینم چرا همه پوستر های انتخاباتی نامزدهای دیگه در گراش پاره شدن؟؟ لاریها حداقل فرهنگ انتخاباتی دارن و گذاشتن شما با آزادی صحبت کنی

 8. بی طرف گفت:

  0

  0

  تکلیف بروجردی که مشخص است کسی که از شهر خودش رانده شده . جعفر پور هم که دو دستی چسبیده به صندلی و قدرت ، این حسین زاده گراشی هم باید بداند سیاست جای آدم های صاف و ساده نیست

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان