میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در1 مارس 2019 ساعت 2:30 ب.ظ سرویس:شهر و شهروند, عناوین اصلی 7 دیدگاه 311 بازدید

«رصد خانه» لارستان به همت شهرداری لار و ورثه مرحوم «جعفریان» به بهره برداری می رسد

«رصد خانه» لارستان به همت شهرداری لار و ورثه مرحوم «جعفریان» به بهره برداری می رسد

شهردار لار گفت: رصد خانه بزرگ لارستان با حضور مسولان بلندپایه و شخصیت های برجسته کشور، استان و شهرستان ۱۴ اسفندماه سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

محمدرضا قنبرنژاد افزود: این رصد خانه به همت شهرداری لار و بانی خیر ورثه مرحوم حاج محمد جعفریان لاری با هزینه‌ای بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان و با پیگیری موسسه پژوهشگران بیکران هستی (هیئت امنای ساخت رصدخانه لارستان) احداث شده است.

شهردار لار با اشاره به اینکه رصدخانه لارستان بزرگترین گنبد رصدخانه کشور است و آسمان این شهرستان به لحاظ مقیاس تاریکی یکی از بکرترین های آسمان شب کشور محسوب می شود، گفت: دستگاه های ذیربط استان و شهرستان در راستای توسعه فازهای آتی رصدخانه از جمله خرید مدرن ترین تلسکوپ کشور، اتصال رصدخانه به شبکه رصدخانه های مجازی دنیا و… همکاری و پیگیری لازم داشته باشند.


7 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  گنبد که تو برچسب عوارض دهه ۸۰ شهرداری لار بود! الان دقیقا چیه رو میخوان افتتاح کنن!؟؟؟؟
  همین مسئولشون تو همون سالها میگفت کلی پیگیری مردیم برای خرید تلسکوپ از خارج و الان تو گمرک هست و رایزنی داریم میکنیم برای آزاد کردنش وی آن زمان اضافه کرد میتوانیم از تلسکوپ های داخلی استفاده کنیم ولی برای این گنبد که ادعا بزرگترین گنبد ایران هم میگفتند هست بسیار موچیک و چیپ خواهد بود
  واقعا بعد از این همه سال روتون شد بیاین همچی حرفی بزنن!؟

 2. ناشناس گفت:

  1

  0

  چه ساعتی مشخص نشده

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  آیا در حال حاضر تلسکوپ داره؟

 4. حسام گفت:

  0

  0

  دست مريزاد به خيرين منطقه،که هميشه يار و ياور لار و لارستان بوده اند و هستند ،تا دو روز ديگه اين رصد خونه مثل مابقي کارها بنام عملکرد امسال نماينده محترم ثبت ميشه.

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  یه چیزیو صد بار کلنگ زنی و افتتاح میکنن

 6. ناشناس گفت:

  0

  0

  ببخشید ساختمان رصدخانه به همراه تلسکوپ و سایر تجهیزات افتتاح خواهد شد یا فقط ساختمان و محوطه که ۱۶ سال پیش احداث شده مجددا به بهره برداری خواهد رسید !؟

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان