میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در10 اکتبر 2018 ساعت 1:55 ب.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند بدون دیدگاه 636 بازدید

«رفتن» محصول مشترک سینمای ایران و افغانستان در «هنرسرای شهروند» بررسی می شود

«رفتن» محصول مشترک سینمای ایران و افغانستان در «هنرسرای شهروند» بررسی می شود

فیلم سینمایی «رفتن» به همت هنرسرای شهروند وابسته به حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری لار، پخش و نقد و بررسی می شود.

این فیلم روز جمعه ۲۰ مهر ماه ساعت ۱۸ در محل هنرسرای شهروند واقع در بوستان ندای بهار (پارک حاشیه) نمایش داده خواهد شد.

نقد و بررسی فیلم «رفتن» مانند جلسه های گذشته به صورت گفتگومحور خواهد بود.

کارگردان این فیلم نوید محمودی است و فرشته حسینی، بهرنگ علوی، نازنین بیاتی و شمس لنگردوی (شاعر نام آشنای ایرانی) در آن ایفای نقش می کنند.

پیشتر و در دوره اول اکران و نقد و بررسی فیلم در سال ۱۳۹۴ از این کارگردان فیلمی با عنوان «چند متر مکعب عشق» در مقام تهیه کننده اکران شد که مورد استقبال چشمگیر شهروندان قرار گرفت. این فیلم که در نخستین جلسه اکران و نقد و بررسی فیلم در آن سال نمایش داده شد، آغاز حرکتی نو در زمینه هنر سینما در لار بود.

در خلاصه داستان فيلم این هفته آمده است: فیلم رفتن قصه فرشته و نبی، قصه ای عشقی که در پیچ و تاب رسیدن و نرسیدن در غبار گم می‌شوند.

فیلم «رفتن» محصول مشترک ایران و افغانستان، بعنوان نماینده سینمای افغانستان برای بهترین فیلم غیر انگلیسی زبان به اسکار معرفی شد.

در یکسال گذشته فیلم «رفتن» به کارگردانی نوید محمودی موفق به دریافت چند جایزه بزرگ جهانی از جمله جایزه ویژه کارگردانی جشنواره بوسان، بهترین بازیگر زن برای فرشته حسینی از فستیوال بین المللی فیلم مراکش و جایزه بهترین فیلم از فستیوال بین المللی تریپولی شده است.

گفتنی است هنرسرای شهروند پیش از این و در هفته های گذشته فیلم های «در دنیای تو ساعت چند است؟»، «مالاریا»، «مادر قلب اتمی»، «تابستان داغ»، «ماجراى نيمروز» و «شماره ۱۷ سهیلا » را با حضور علاقه مندان هنر سینما در شهر لار پخش و نقد و بررسی نموده است.

شرکت در نشست پخش و نقد و بررسي اين فيلم براي عموم علاقه مندان، آزاد است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان