میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳۰ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۳:۳۷ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 277 بازدید

رقابت های بین المللی سوارکاری با حضور ۲۰ کشور خارجی در گراش برگزار می شود

در صورت موافقت سازمان جهانی واهو و ایکاهو؛

رقابت های بین المللی سوارکاری با حضور ۲۰ کشور خارجی در گراش برگزار می شود

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش گفت: این شهرستان در صورت موافقت سازمان جهانی واهو و ایکاهو، میزبان رقابت های بین المللی سوارکاری با حضور ۲۰ کشور خارجی خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش، احمد حسن نژاد با بیان این مطلب اظهار داشت: در جلسه ای که با حضور فرماندار و مسوولان هیات سوارکاری استان فارس و گراش برگزار گردید، پیرامون برگزاری هر چه باشکوه تر رقابت های بین المللی سوارکاری به میزبانی این شهرستان بحث و تبادل نظر شد.

وی با بیان اینکه این دوره از مسابقات در باشگاه فاضل شهرستان گراش که دارای استاندارد کشوری است برگزار می شود، خاطرنشان کرد: تلاش می کنیم تا با پیگیری های لازم، اولین رویداد بین المللی ورزش شهرستان گراش را رقم بزنیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش با اشاره به اینکه هیات سوارکاری این شهرستان یکی از هیات های فعال و مستعد قهرمانی است، افزود: تاکنون چندین مسابقات سوارکاری قهرمانی استان فارس و کشور در شهرستان گراش برگزار شده است و دو سوارکار نیز از این شهرستان به اردوی تیم ملی دعوت شده اند.

حسن نژاد ضمن ابراز رضایت هیات سوارکاری استان فارس از هیات سوارکاری شهرستان گراش، تصریح کرد: این رویداد بین المللی به پاس خیر نیک اندایش گراش؛ دکتر زین العابدین محبی برگزار خواهد شد.

وی در پایان با تاکید بر اینکه فرماندار شهرستان گراش و هیات سوارکاری استان فارس نیز قول مساعدت و همکاری همه جانبه در خصوص برگزاری این رقابت های بین المللی را اعلام کرده اند، بیان داشت: امیدواریم با موافقت سازمان جهانی واهو و ایکاهو، میزبان شایسته ای برای فدراسیون سوارکاری کشور و مسوولان استان فارس باشیم.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان