میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در4 می 2019 ساعت 3:25 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 305 بازدید

روزی شاد برای کارگران بیمارستان لار+ گزارش تصویری

روزی شاد برای کارگران بیمارستان لار+ گزارش تصویری

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان شامگاه چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ۹۸ به مناسبت روز جهانی کارگر از کارگران شاغل در مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) لار تجلیل شد.

در این مراسم که به همت خیر لارستانی و با مشارکت دانشکده علوم پزشکی لارستان برگزار شد درابتدای مراسم قناعت پیشه بازرس اداره کار شهرستان لارستان با حضور در جایگاه به نیابت از رئیس اداره کار این روز را به کارگران تبریک گفت و افزود: باتلاش و همت مسئولین و دولت تلاش نموده ایم در سال جدید با افزایش حقوق این قشر از جامعه بتوانیم آن ها را به شرایط مناسبت تری برسانیم هرچند این افزایش حقوق هنوز ایده آل ما برای این دست از افراد جامعه نیست و باید تلاش نماییم تا از مزایا و حقوق بهتری برخوردار شوند.

دکتر رضایی رئیس مرکز آموزشی درمانی لارستان این روز را به کارگران شاغل در این مرکز تبریک گفت و افزود: هر کس در هرسمتی که باشد در جایگاه خود به عنوان یک کارگر محسوب می شود و این بدان معنا می باشد که انسان باید در هر سمتی که هست وظایف خود را به نحوه احسن و با کمترین چشم داشت انجام دهد.

وی در ادامه اظهار امیدواری کرد و گفت امیدواریم با تدابیر اندیشیده شده از سوی دولت شرایط و اوضاع اقتصادی این قشر زحمت کش و موثر در جامعه نیز مرتفع گردد. وی در ادامه با دادن خبر خوش همچون پرداخت معوقه های کارگران و کارانه ها تا انتهای هفته آینده کام کارگران را شیرین کرد.

در ادامه این مراسم برنامه های شاد و مفرحی که اندیشده شده بود برای قشر کارگر این مجموعه اجرا شد.  برنامه هایی همچون اجرای گروه تئاتر آزاد «به به یعقوب»، برنامه شعبده بازی و اجرای مسابقات شاد از دیگربرنامه های اجرایی در آیین بود.

گفتنی است در پایان این مراسم از ۲۳ کارگر نمونه شاغل در مرکز آموزشی درمانی بیمارستان و همچنین رئیس اسبق این مرکز دکتر رجائی و مدیرقبلی بیمارستان آقای طاهری با هدایایی به رسم یادبود تجلیل شد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان