میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در7 می 2019 ساعت 3:34 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 254 بازدید

«روز استاد» در دانشگاه دولتی لار گرامی داشته شد

«روز استاد» در دانشگاه دولتی لار گرامی داشته شد

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی لارستان، به مناسبت بزرگداشت روز استاد و با حضور مهندس علیپور معاون فرمانداری ویژه لارستان، دکتر طاهری رئیس مجتمع آموزش عالی، معاونین و اساتید مجتمع یاد و خاطره شهید مطهری گرامی داشته شد.

در این مراسم که در سالن همایش ساختمان شماره یک دانشگاه دولتی لارستان صورت پذیرفت ابتدا دکتر طاهری ضمن تبریک و خوش آمدگویی به حاضران گزارشی از اقدامات اجرایی از زمان تاسیس تا به امروز مجتمع آموزش عالی لارستان را بیان نمود.

وی افزایش کمی و کیفی تجهیزات آزمایشگاهی، افزایش تعداد اعضای هیئت علمی با توجه به سیاست های انقباضی دولت در جذب هیئتی علمی برای دانشگاه ها، کسب امتیاز برگزاری آزمون ارشد و نظام مهندسی در لار، برگزاری دوره های ارتقا پایه نظام مهندسی و مهارت افزایی اعضای هیئت علمی که در گذشته فقط در مرکز استان صورت می پذیرفت و در حال ساخت و تکمیل نمودن پردیس مجتمع با توجه به کمبود اعتبارات عمرانی در کشور از جمله مهم ترین اقدامات برشمرد.

رئیس مجتمع آموزش عالی لار از اساتید خواست در کنار علم آموزی به دانشجویان به آنها در جهت معرفت افزایی نیز کمک نمایند زیرا وضعیت فرهنگی و علمی جامعه نسبت به گذشته دچار تغییرات محسوسی شده است. وی همچنین اساتید را به مسئولیت پذیری بیشتر در قبال دانشجویان تشویق نمود و تلاش مجموعه دانشگاه را تاثیر گذاری در فعالیت های شهرستان در کنار علم آموزی به دانشجویان بیان داشت.

در ادامه مهندس علیپور معاون فرماندار ویژه لارستان در خصوص مقام استاد و علم اندوزی مطالبی را بیان نمود و گفت یکی از آرزوهای قلبی من ارتقای مجتمع آموزش عالی لارستان به سطح دانشگاه دولتی است.

از دیگر برنامه های اجرایی این بزرگداشت که دکتر شفیعی از اساتید ادبیات مجتمع  اجرای آن را بر عهده داشت پخش کلیپ سخنان رهبری در مورد مقام معلم، شعرخوانی توسط کودک ۸ساله زرین دشتی، سخنرانی دکتر غلامی عضو هیئت‌ علمی و مدیر مرکز مشاوره مجتمع با موضوع راه های افزایش انگیزه در دانشجویان و همچنین تقدیر از کلیه اساتید مجتمع آموزش عالی بود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان