میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در30 آوریل 2019 ساعت 5:37 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 232 بازدید

روز شوراها در «بنارویه» گرامی داشته شد

روز شوراها در «بنارویه» گرامی داشته شد

همایش بزرگداشت روز شوراها با حضور اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستاهای بخش بنارویه برگزار شد.

همایش بزرگداشت روز شوراها دوشنبه نهم اردیبهشت ماه با حضور روسای ادارات و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا و دهیاران روستاهای تابعه بخش بنارویه در سالن اجتماعات بخشداری برگزار گردید.

احمد علمدار بخشدار بنارویه، در این مراسم با گرامیداشت روز شوراها و تجلیل از تلاش های اعضای شوراهای اسلامی شهر بنارویه و روستاهای تابعه گفت: «در سالهای اخیر شوراهای اسلامی یار و یاور دولت بوده اند و عملکرد دولت تدبیر و امید با همراهی آنها پربارتر شده است.»

وی افزود: یکی از وظایف منتخبین مردم در شوراها تشویق همه اقشار جامعه به مشارکت عمومی می باشد.

بخشدار بنارویه در ادامه با اشاره به تشکیل شوراهای اسلامی در سال ۷۶ گفت:ذامروز بعد از گذشت ۲۱ سال از اولین روز تشکیل شوراها ما شاهد شکوفایی و تعالی این نهال انقلاب هستیم و امروز کسی نمی‌تواند منکر نقش و جایگاه این نهاد مقدس شود.

وی در ادامه به جایگاه شوراها در قانون اساسی اشاره نمود و افزود: اگر به وظایف شوراها در قانون توجه کنیم اولین و اصلی ترین وظیفه شوراها انتخاب بازوان اجرایی قوی است که در شهر شهردار و در روستاها دهیار می باشد. مسلما هر جا شوراهای اسلامی نسبت به انتخاب شهردار و دهیار توانمند اقدام نموده اند شاهد پیشبرد سریع کارها بوده ایم.

بخشدار بنارویه در ادامه ضمن تشکر از تلاش های شوراهای اسلامی در سال۹۷ از اعضای شوراهای اسلامی خواست تا عملکرد خودشان را ارزیابی نمایند و برای سال ۹۸ جهت توسعه روستا و بخش برنامه ریزی نمایند.

او در ادامه بر حاکمیت قانون تاکید کرد و از اعضای شوراهای اسلامی خواست تا ضمن اینکه قانون را سر لوحه کار خود قرار دهند نسبت به قانون مند کردن مردم هم اقدام نمایند.

نماینده دولت در بخش بنارویه با اشاره به نامگذاری سال ۹۸ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال رونق تولید؛ اجرایی شدن شعار سال را در گرو همکاری تمامی شوراها؛ دهیاران و روسای ادارات دانست و از همه اعضا حاضر در جلسه خواست تا نسبت به ایجاد اشتغال در سطح بخش از تمام توان و ظرفیت موجود استفاده نمایند.

در ادامه اعضای شوراهای اسلامی به بیان نظرات و پیشنهادات پرداختند. در پایان نیز با اهدا لوح تقدیر از زحمات اعضای شوراها تقدیر به عمل آمد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان