میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در24 جولای 2014 ساعت 5:30 ب.ظ سرویس:اجتماعی, برگزیده ها بدون دیدگاه 1,143 بازدید

روز قدس نماد وحدت بخش ملت ايران و يادگار ارزشمند امام خميني (ره) است

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان:

روز قدس نماد وحدت بخش ملت ايران و يادگار ارزشمند امام خميني (ره) است

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: مجامع بین المللی سکوت خود را در قبال وحشی گری های اسرائیل بشکنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان  ضمن محکومیت حملات ددمنشانه اسرائیل به باریکه غزه، گفت: ارتش رژیم جعلی اسرائیل با وحشی گری تمام، با حمایت آمریکا و قدرتهای غربی و همچنین سکوت معنی دار مجامع بین المللی و برخی کشورهای عربی، در حال نسل کشی در منطقه نوار غزه است.

علی اکبر نجیب زاده در آستانه روز جهانی قدس گفت: روز قدس، روز مبارزه و مواجهه جهان اسلام با استكبار جهاني است و براي همه مسلمانان به عنوان يك نماد ارزشمند و اعتقادي پذيرفته شده است.

وي افزود:  روز قدس يك روز معمولی نيست و جنبه‌هاي سیاسی، فرهنگي و اجتماعي بسياري براي جهان اسلام به همراه دارد.

IMG_1907

فرماندار ویژه لارستان تصریح کرد: آزادی قدس امروز تنها آرمان مسلمانان جهان نیست، بلكه تمام ملت های آزاده جهان نیز به اشغال سرزمین های فلسطین به عنوان یك حق مسلم و از دست رفته مردم فلسطینی ها نگاه می كنند.

معاون استاندار فارس خاطر‌نشان كرد: متأسفانه طی روزهای اخیر، ارتش رژیم جعلی اسرائیل با وحشی گری تمام، با حمایت آمریکا و قدرتهای غربی و همچنین سکوت معنی دار مجامع بین المللی و برخی کشورهای عربی، در حال نسل کشی در منطقه نوار غزه است.

نماینده عالی دولت در لارستان با اشاره به اهمیت بزرگداشت روز جهاني قدس و حضور در راهپيمايي‌هاي عظيم مردمي در سراسر جهان، عنوان کرد: شرکت در این همایش جهانی، در واقع ايستادگي در برابر همه زورگويي‌های مستكبران و صهيونيسم است.

نجیب زاده ضمن تأكيد بر شناخت هر چه بيشتر ابعاد روز قدس در ميان اقشار مختلف مردم تصريح كرد: امام خمینی (ره) با تعابير مختلفي بر حضور پرشور و آگاهانه ی مردم در راهپيمايي روز قدس تأكيد داشتند تا غده سرطاني كه مستكبران در قلب جهان اسلام كاشته‌اند از ميان برود.

وی روز قدس را نماد وحدت بخش ملت ايران و يادگار ارزشمند امام خميني (ره) دانست و گفت: نبايد روح مبارزه و ظلم‌ستيزي انقلاب اسلامي به فراموشی سپرده شود و می بایست همه ی جناح‌هاي سياسي و وفادار به انقلاب پاسدار اين ميراث ارزشمند باشند.

 فرماندار ویژه لارستان تأکید کرد:روز قدس، روز وحدت و یکپارچگی کشورهای اسلامی است و همه بايد با حضوری پررنگ تر از گذشته و شعارهاي وحدت‌آفرين و استكبارستيز، دسيسه‌هاي شوم دشمنان را خنثي سازیم.

معاون استاندار فارس خاطر نشان کرد: امروز همه مردم آگاه و هوشيار ايران اسلامي بايد با حضور پرشور خود، از مردم مظلوم فلسطین و به خصوص ملّت بی پناه غزه حمایت کنند.

علی اکبر نجیب زاده ادامه داد: مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه ی شهرستان لارستان نیز بار دیگر با حضور حماسی خود در راهپیمایی روز قدس، رژیم اشغالگر قدس را محکوم کرده و از مردم مظلوم فلسطین دفاع و حمایت می‌کنند و با مشت‌های گره کرده و شعارهای کوبنده خود خطاب به مستکبران عالم به ویژه آمریکا و اسرائیل غاصب نشان می‌دهند که خون غیرت حسینی و روح بیدار اسلامی در وجود آنها جاری است.

وی تصريح كرد: سردمداران كشورهاي غربي و حاميان صهيونيسم جهاني بايد بدانند همه ی ملت و مسئولان ايران بر روي منافع ملي و جهان اسلام متحد و هم‌پيمان هستند.

فرماندار ویژه لارستان در پایان یادآور شد که مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان لارستان  روز جمعه آخر ماه مبارک رمضان از ساعت ۱۱ صبح از چهار راه پیروزی به سمت مسجد جامع شهر لار برگزار خواهد شد. همچنین در بخشهای بیرم، اوز، جویم، بنارویه، صحرای باغ، مرکزی و دیگر شهرها و روستاهای تابعه این شهرستان نیز مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس پر شورتر از سالهای قبل برگزار می گردد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان