میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۶:۵۵ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 160 بازدید

روسای اداره ارشاد و دانشگاه آزاد بر همکاری های فرهنگی تاکید کردند

روسای اداره ارشاد و دانشگاه آزاد بر همکاری های فرهنگی تاکید کردند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لارستان، مهدی زارع در دیدار با مجید حجتی سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان اظهار کرد: بدون تردید فرهنگ و آموزش دو مقوله مهم و اثرگذار در پیشبرد اهداف عالی و راهبردی هر جامعه محسوب می‌شود و طبعاً این موضوع در نظام جمهوری اسلامی که پایه‌های آن بر مبنای فرهنگ و ارزش‌های الهی شکل گرفته است، برجسته‌تر نمود پیدا می‌کند.

وی با بیان این موضوع که نیازمند تعامل بیشتر نخبگان و نهادهای علمی با ارگان‌های فرهنگی هستیم، بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی لارستان به‌عنوان نهادی که ظرفیت‌های بالفعل علمی، آموزشی و فرهنگی در آن متبلور است، آمادگی آن را دارد که با ارگان‌های متولی امر فرهنگ، همکاری بیشتری داشته و تعاملات خود را در راستای ارتقای فرهنگ عمومی ساماندهی کند؛ بنابراین تعامل با نهادهای فرهنگی، راهبرد مهم دانشگاه آزاد اسلامی لارستان است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان با بیان تأکیدات رهبر فرزانه انقلاب در حوزه فرهنگی خاطرنشان کرد: امروز وظیفه ماست که در راستای دغدغه‌های رهبر حکیم انقلاب گام برداریم و از همه ظرفیت‌های خود استفاده کرده و نخبگان متعهد علمی را برای نیل به ارزش‌های اسلامی وارد جامعه کنیم.

زارع با بیان این نکته که آماده همکاری با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره همایش‌ها و نشست‌های تخصصی هستیم، گفت: در این راستا با صرفه‌جویی در هزینه‌ها، می‌توان از ظرفیت‌های هر دو نهاد به‌منظور اجرای برنامه‌های اثربخش و تأثیرگذار استفاده و بستری مناسب به‌منظور ارتباط هر چه بیشتر مجریان فرهنگی در این راستا ایجاد کرد.

وی با بیان این موضوع که تیم‌های فرهنگی متعددی در شاخه‌های مختلف هنری در مجموعه دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان مشغول به فعالیت هستند، افزود: غالباً این عزیزان در مسابقات برجسته استانی و حتی کشوری حائز مقام شده‌اند که می‌توان با ایجاد رابطه هدفمند با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان از این ظرفیت‌های موجود دانشجویی حداکثر استفاده کرد تا برنامه‌های فرهنگی مفیدتری در لارستان برگزار شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان با تشکر از اعلام همکاری‌های رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لارستان، گفت: استفاده از ظرفیت‌های خوب و ارزشمند این واحد علمی که به‌عنوان یکی از باسابقه‌ترین دانشگاه‌های موفق در استان است؛ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان را برای رسیدن به اهداف خود یاری می‌کند.

مجید حجتی عنوان کرد: رئیس دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان به‌عنوان یکی از چهره‌های هنرمند این منطقه بزرگ است که می‌تواند عاملی برای اتصال و همکاری‌های بیشتر این دو مجموعه باشد.

وی خاطرنشان کرد: وجود دغدغه‌های فرهنگی بین رئیس و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان بسیار خوب و ارزشمند است و می‌تواند عاملی مهم و تأثیرگذار در توسعه فرهنگ عمومی مردم لارستان باشد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان