میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در14 اکتبر 2019 ساعت 4:33 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 191 بازدید

روسای جدید مرکز آموزش و آموزشکده فنی حرفه ای لارستان معرفی شدند

روسای جدید مرکز آموزش و آموزشکده فنی حرفه ای لارستان معرفی شدند

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: امروزه یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های موجود در کشور بحث اشتغال‌زایی برای جوانان و کاهش بیکاری در جامعه است که مراکز فنی و حرفه ای نقش بسزایی در اشتغال جوانان دارند.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در مراسم تکریم و معارفه روسای مرکز اموزش فنی و حرفه ای و آموزشکده فنی و حرفه ای لارستان در سخنانی اظهارداشت: وجود مرکز آموزش فنی و حرفه ای و آموزشکده فنی و حرفه ای در شهرستان از اهمیت بالایی برخوردار است، چراکه راه را برای اشتغال جوانان تسهیل می کند.

وی با بیان اینکه گسترش مراکز آموزش فنی و حرفه ای موجب تبدیل ایده به عمل می شود؛ ادامه داد: یکی از موثرترین راهکارها برای ایجاد اشتغال پایدار، مهارت‌آموزی به نیروی کار در جامعه است که این امر می‌تواند از سوی دستگاه‌های مرتبط با آموزش آغاز شده و با یک هماهنگی مناسب با سایر دستگاه‌های مرتبط با اشتغال و کارآفرینی به نتیجه‌ای مناسب برسد.

فرماندار ویژه لارستان با اشاره به اینکه  حلقه مفقوده بین مراکز آموزش عالی و تقاضای جامعه، آموزش های فنی و حرفه ای است؛ تاکید کرد: در حال حاضر آموزش دیدگان زیادی از مرکز آموزش فنی و حرفه ای لارستان وارد بازار کار شده اند، بنابراین بایستی مرکز فنی و حرفه ای و آموزشکده فنی و حرفه ای لارستان فعال تر و تقویت شوند تا در آینده بتوانند موفقیت بیشتری را برای جامعه رقم بزنند.

حسنی در ادامه تصریح کرد: تا آن جایی که قانون اجازه دهد از محل اعتبارات نفت و گاز و تملک دارایی سرمایه ای به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کمک خواهیم کرد.

معاون استاندار فارس از رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس خواست که در کنار حمایت هایی که خود شهرستان در حوزه اداری و در حوزه خیرین به آموزشکده فنی و حرفه ای لارستان می‌کند، متناسب با همین حمایت‌ها، استان نیز حمایت مالی کند و از محل استانی برای این آموزشکده، اعتباراتی را در نظر بگیرد.

وی در ادامه همچنین خواستار تامین نیروی انسانی، تجهیزات و امکانات، تشکیل اعضا هیئت علمی، و تسریع در تکمیل خوابگاه آموزشکده فنی و حرفه ای لارستان شد.

نماینده عالی دولت در لارستان در پایان از سید محسن علوی رئیس سابق آموزشکده فنی و حرفه ای لارستان تقدیر و برای قدرت الله یادگاری فرد رئیس جدید آموزشکده فنی و حرفه ای و حجت ایزد مهر رئیس جدید مرکز آموزش فنی و حرفه ای لارستان آرزوی موفقیت کرد.

پیش از این نیز دکتر جامعی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس، مجید زارعی معاون اداره کل مرکز آموزش فنی و حرفه ای استان فارس، سید امین علوی رئیس سابق آموزشکده فنی و حرفه ای  لارستان و قدرت الله یادگاری فرد رییس جدید نیز به ایراد سخن پرداختند.

در ادامه حکم انتصاب قدرت یادگاری فرد بعنوان رئیس جدید آموزشکده فنی و حرفه ای پسران لارستان  و حجت ایزد مهر نیز به عنوان رئیس جدید مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان به آنها تقدیم و از سید امین علوی رییس سابق آموزشکده نیز با اهدا لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ قدرت یادگاری فرد اهل و ساکن لار دارای کارشناسی ارشد مدیریت دولتی و حجت ایزد مهر اهل و ساکن شهر لار دارای مدرک مهندسی برق می باشد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان