میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۹:۴۹ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 769 بازدید

روند اجرایی قطعه سوم از باند دوم محور لار – جهرم از زبان مدیر کل راه

روند اجرایی قطعه سوم از باند دوم محور لار – جهرم از زبان مدیر کل راه

روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان: مهندس محمدرضا باقری فرد مدیر کل راه و شهرسازی لارستان پس از بازدید میدانی اخیر خود از قطعه سوم در محور لار- جهرم گزارشی از اقدامات پیمانکار مستقر در این قطعه ارائه کرد.

باقری فرد اظهار داشت: ساخت تقاطع غير هم سطح «ولايت» از بخش بنارويه تا جاده اصلي جهرم- لار که ٢ كيلومتر طول داشت، و ساليان سال نيز مردم اين منطقه به دنبال تحقق آن بودند، خداروشكر توانستيم كارگشايي ارزشمندی را در قبال درخواست مردم صورت دهيم.

وی در ادامه به ارائه جزئيات فني پروژه تقاطع غير هم سطح ولايت پرداخت و گفت: به دليل هم سطح بودن و داشتن شيب و نيز وجود تقاطع در قوس های خطرناک و نداشتن ديد كافي برای رانندگان كه منجر به تصادفات زيادي در اين نقطه شده بود، هم اكنون مراحل طراحي اصلاح هندسه تقاطع فعلي توسط مشاوران انجام شده و مراحل اجرايي آن از سوی پیمانکار در حال انجام است.

باقری فرد با اشاره به اينكه بايستي خاكبرداري ١٨٨ هزار مترمكعبي و خاكريزی ١٠٧ هزار متر مكعبی در اين پروژه انجام شود، افزود: يک دستگاه پل بزرگ ٢ دهانه ٢٤ متری با دهانه های بيش از ۱۰ متر برای اين تقاطع پيش بيني شده است.

مدیر کل راه و شهرسازی لارستان در ادامه ی  بازدید خود از گردنه بریز به طول ۱۰ کیلومتر که در راستای دو بانده شدن محور لار- جهرم در حال تکمیل است، خاطرنشان کرد: لازم بود با توجه به شیب طولی مسیر، کاهش دید رانندگان و به وجود آمدن ترافیک سنگین، بسترهای لازم را برای تکمیل و بهره برداری از این محور جهت تعریض و حذف این نقطه حادثه خیز صورت دهیم. وی با ابراز خرسندی نسبت به خاکبرداری بیش از ۸۲۶ هزار متر مکعبی در این قسمت، گفت: پیمانکار مستقر نیز توانسته تاکنون از مجموع ۲۵ آبروهای لازم در این محور ۷ دستگاه از این آبروها را پی ریزی نماید.

باقری فرد در پايان از همه کسانی که دل در گرو این آب و خاک دارند خواست كه با همدلي به وجود آمده تلاش كند تا گره های مردم يكي پس از ديگري باز شود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان