میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۷ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 414 بازدید

رییس روابط بین الملل متخصصین مراقبت پرواز، روز خبرنگار را تبریک گفت

رییس روابط بین الملل متخصصین مراقبت پرواز، روز خبرنگار را تبریک گفت

آفتاب لارستان: مهندس سهراب عزیزی، مهندس مراقبت پرواز اهل دهکویه لارستان، که چندی پیش به عنوان سرپرست تیم جمهوری اسلامی ایران در پنجاه و ششمین اجلاس جهانی فدراسیون بین المللی كنترلرهای ترافیك هوایی در کانادا شرکت کرده بود (خبر آن در اینجا درج شده بود)، طی پیامی روز خبرنگار را به فعالان حوزه اطلاع‌رسانی تبریک گفته است. متن پیام وی به این شرح است:

بنام آن که لوح و قلم را آفريد

تقويم ايران اسلامي نام‌هاي بزرگي را بر پهنه خويش حک کرده است و در اين ميان، هفدهم مردادماه روزي است براي ارج نهادن به تلاش زحمتکشان عرصه خبرنگاري، آنان که پاسداران حوزه اطلاع‌رساني محسوب مي‌شوند و ميهن اسلامي‌مان مديون تلاش‌هاي آنان است.

فعاليت در عرصه خبر و اطلاع‌رساني امروزه از مهمترين کارها در عصر ارتباطات محسوب مي‌شود و ناگفته پيداست که تلاش در عرصه خبر چه والا تلاشي است و خبرنگار مي‌تواند تا چه اندازه والامقام باشد.

اینجانب ضمن احترام به همه خبرنگاراني که در عرصه اطلاع رساني و خدمت به ملت سرافراز ايران اسلامي متعهدانه و مسئولانه گام بر مي‌دارند براين اعتقادم که فقط با همکاري و همدلي مي توان بر موانع و مشکلات پيش رو غلبه کرد.

ضمن گراميداشت ياد و خاطره خون نگاران عرصه اطلاع‌رساني بخصوص شهيدان هفدهم مرداد ۷۷ و پانزدهم آذر ۸۴، فرا رسيدن روز خبرنگار را به‌ همه پاسداران قلم تبريک مي‌گويم و براي همه اصحاب قلم، اين پيشتازان مسير نور و روشنايي، از خداوند متعال سلامتي و سعادت روز افزون مسئلت مي‌نمايم و آرزوي موفقيت دارم.

سهراب عزیزی/ رئیس روابط بین الملل متخصصین مراقبت پرواز ایران


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان