میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۱ ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 284 بازدید

رییس شورای شهرستان روز خبرنگار را تبریک گفت/ خبرنگار با چراغ «آگاهی» نمی‌گذارد تاریکی و دردها پایدار بماند

رییس شورای شهرستان روز «خبرنگار» را تبریک گفت

خبرنگار با چراغ «آگاهی» نمی‌گذارد تاریکی و دردها پایدار بماند

به مناسبت هفدهم مرداد روز «خبرنگار»، رییس شورای اسلامی شهرستان لارستان طی پیامی، این روز را به همه خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک گفته است.

به گزارش روابط شورای شهرستان متن پیام عبدالرحیم مقیمی به شرح زیر است:

جان نباشد جز خبر در آزمون/ هرکه را افزون خبر، جانش فزون

ساختن جهانی آگاه، آزاد و کمال‌جو در گرو قلم و بیانِ کسانی است که دو گوهر ناب در وجود دارند: «راستی» و «شجاعت»؛ و این دو گوهر هنگامی که با دقت نظر و دانش و کیاست در هم آمیزد، راه سعادت و پیشرفت حقیقی را به روی انسانها باز می‌کند.

خبرنگار و خبرنگاری دنیایی پیچیده و در عین حال زیبا و اندیشه‌محور دارد که در هر عرصه‌ای وارد می‌شود و با چراغ آگاهی و نکته‌سنجی، نمی‌گذارد تاریکی و دردها پایدار بماند. در روزگار پرشتاب کنونی و در جهانی که سیاستمداران آن گاه و بیگاه به وادی کژی، بی‌خردی، ستم و جنگ‌افروزی پا می‌نهند و سودشان در بازار دروغ و مکر و جهالت است، «خبرنگار» با قلم پاک خود می‌تواند نقشی جاودانه داشته باشد.

در سالگرد شهادتِ حیات‌آفرینِ یکی از آن ققنوس‌های آگاهی، شهید محمود صارمی، که به نام روز «خبرنگار» زینت داده شده، لازم می‌دانم دستان پرمهر و اندیشه‌سازِ همه خبرنگاران صادق و امینِ این سرزمین، به‌ویژه در دیار گرم لارستان را به گرمی بفشارم و برای آنان تندرستی و نشاط بیش از پیش برای رسیدن به اهداف والایشان آرزو کنم. امید آن دارم در سایه‌سار علم و رحمت الهی، بتوانید خادم حقیقی مردم شریف و آگاه و نظام جمهوری اسلامی ایران باشید و قلمتان همواره به جوهر پاکی و انصاف آغشته باشد. ان‌شاءالله

عبدالرحیم مقیمی/ رییس شورای اسلامی شهرستان لارستان


1 نظر

  1. خبرنگار گفت:

    0

    0

    بنده به عنوان یک خبرنگار شهادت می‌دهم آقای مقیمی خیلی به این چیزها و شعارهای قشنگ در عمل پایبند نیستند.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان