میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۶:۵۳ ق.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 507 بازدید

رییس هیئت کشتی لارستان از رییس هیئت جهرم عیادت کرد

همزمان با عید غدیر خم

رییس هیئت کشتی لارستان از رییس هیئت جهرم عیادت کرد

علی اکبر عسکرپور رییس هیئت کشتی شهرستان لارستان به اتفاق جمعی از قهرمانان و ملی پوشان اسبق و فعلی این شهرستان در روز عید سعید غدیر خم با اکبر حامدی پور رییس هیئت کشتی شهرستان جهرم، که چندی پیش به دلیل عارضه قلبی مورد عمل جراحی قرار گرفت، دیدار و از وی عیادت کرد.

به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی لارستان، در این دیدار صمیمانه رییس هیئت کشتی لارستان، اکبر حامدی پور را مدیری مدبر در کشتی آزاد استان برشمرد که سالیان سال در عرصه كشتي كشور و فارس زحمت‌های فراوانی متحمل شده است.

وی اظهار داشت: بزرگانی همچون حامدی پور گنجینه های ارزشمندی برای کشتی استان فارس هستند که باید از تجارب آنها برای رشد و اعتلای ورزش اول کشور بهره مند شد.

رییس هیئت کشتی لارستان دو فرزند قهرمان رییس هیئت کشتی شهرستان جهرم را افتخار استان فارس و کشور دانست و برای اکبر حامدی پور آرزوی بهبودی و سلامتی کرد.

در ادامه رییس هیئت کشتی شهرستان جهرم نیز از علی اکبر عسکرپور به عنوان بازوی توانمند کشتی آزاد استان فارس یاد کرد که چندین کشتی گیر را در سطح ایران و آسیا به جامعه کشتی کشور معرفی کرده است.

اکبر حامدی پور خاطرنشان کرد: تعداد باشگاه های کشتی در شهرستان های استان فارس باید افرایش پیدا کند تا با رقابت سالم میان این باشگاه ها شرایط رشد و شکوفایی کشتی فارس فراهم شود.

وی علی اکبر عسکرپور را یکی از بهترین مربیان کشتی فارس و حتی کشور برشمرد که از زمان های بسیار دور برای اعتلای کشتی لارستان و استان شبانه روز در خدمت کشتی گیران بوده است.

رییس هیئت کشتی شهرستان جهرم ضمن تشکر از عسکرپور و دیگر قهرمانان کشتی لارستان، برای پهلوانان این شهرستان آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان