میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در9 دسامبر 2019 ساعت 3:43 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 256 بازدید

زارعی: اگر من یا دیگری نیاید تنور انتخابات گرم نمی شود/ «چندهمسری» طبق شریعت مشکلی ندارد/ گشت ارشاد لازم است/ برجام سم مهلک بود

زارعی: اگر من یا دیگری نیاید تنور انتخابات گرم نمی شود/ «چندهمسری» طبق شریعت مشکلی ندارد/ گشت ارشاد لازم است/ برجام سم مهلک بود

«حشمت ا… زارعی» به عنوان سی و چهارمین نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی از ابتدا و پنجمین داوطلب روز پایانی ثبت نام از نامزدهای یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز بود که وارد سالن فرمانداری ویژه لارستان شد و ثبت نام کرد. وی پس از طی مراحل ثبت نام در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنان پاسخ داد:

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی ضمن معرفی خود گفت: اصالتا اهل روستای «باغان» خنج هستم، اما نزدیک به ۳۵ سال است که در شهر خنج زندگی می کنم. دوران ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان را در روستای باغان سپری کردم. از دوران سوم دبیرستان و مقدماتی در گراش بودم، دو مدرک کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی و کارشناسی حقوق دارم. معلم بودم. در سال ۹۲، از اداره ی آموزش و پرورش بازنشسته شدم. اکنون نیز کار فرهنگی می کنم. مسئول شورای حل اختلاف هستم و کشاورزی، بنایی، برق کشی و جوشکاری، کار سیاسی و تبلیغات نیز می کنم.

اگر نماینده شوم، مردم از من تعریف می کنند

زارعی در مورد هدف از نام نویسی در انتخابات اظهار کرد: خداوند ظرفیت های خوبی به من داده و اگر این ظرفیت ها و توانایی ها در جایی عملیاتی شود و فرصتی در اختیارم قرار گیرد می توانم برای حوزه ی انتخابیه و نظام جمهوری اسلامی ایران مفید باشم.

وی اضافه کرد: اگر به عنوان نماینده انتخاب شوم مطمئنم که در این دوره ی چهار ساله، مردم زبان به تحسین باز می کنند.

باید وحدت عملی داشته باشیم

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در مورد برنامه هایش گفت: باید از ظرفیت های گازی منطقه که ظرفیت های بسیار خوبی هستند استفاده کرد، وحدت مان را در این چهار شهرستان بیشتر کنیم و نگوییم این شهرستان مال اونه، این شهرستان مال منه. بنابراین، باید وحدت عملی داشته باشیم نه اینکه در شعار بگوییم اما در عمل جدا باشیم.

پیرو رهبری ام

حشمت ا… زارعی در مورد جناح سیاسی اش تصریح کرد: پیرو رهبری هستم و حرف حق را از هر کسی بشنوم می پذیرم.

اگر من یا دیگری نیاید تنور انتخابات گرم نمی شود

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه این چندمین حضور شما در انتخابات است، فکر نمی کنید حضورتان باعث شکسته شدن آرا در شهرستان خنج شود اظهار کرد: این وظیفه است و اگر من یا دیگری نیاید تنور انتخابات گرم نمی شود و مشارکت پایین می آید. نمی خواهیم با نیامدن مان امتیازی به دست بیگانگان دهیم. هر چه قدر بیشتر بیاییم، مشارکت بیشتر می شود و آن چیزی که خواست نظام است، مشارکت مردم پای صندوق های رای است. ما به نتیجه فکر نمی کنیم بلکه چیزی که برایمان مهم است این است که حضور پیدا کنیم. در واقع، مردم دوره های قبلی و وضع فعلی را دیده اند، مطالعه می کنند و تصمیم می گیرند.

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی در گفت و گوی اختصاصی با سایت «آفتاب لارستان» در مورد آخرین کتابی که خوانده است گفت: آخرین کتابی که خوانده ام، «کلیله و دمنه» بوده است.

زارعی نظر خود را در مورد هر یک از موضوعات زیر نیز بیان کرد:

استان لارستان: اگر تحقق پیدا کند بسیار عالی است

جمشید جعفرپور: نماینده ی مجلس

دولت تدبیر و امید: تدبیری ازش ندیدیم، ان شاا… که صاحب تدبیر باشد

حضور زنان در ورزشگاه ها: اگر مشکل شرعی نداشته باشد، اشکال ندارد

انتخاب فرماندار اهل تسنن: خوب است، مشکلی ندارد

برجام: سم مهلک

سید محمد خاتمی: زمانی رئیس جمهور بوده است

محمد جواد ظریف: دیپلماسی ضعیف

FATF: چیز خوبی نیست

عادل فردوسی پور: خوب است، جوانان را شاد می کند

شعار انتخاباتی: خدمتگزار مردم بودن

چند همسری: طبق شریعت مشکلی ندارد

ائتلاف یا تا آخر ماندن: هر چیزی که خدا صلاح بداند

اختلاس: ممنوع

گشت ارشاد: لازمه

سایت «آفتاب لارستان»: خوب است، ان شاا… که موفق باشند


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان