میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱:۲۱ ق.ظ سرویس:عناوین اصلی یک دیدگاه 493 بازدید

زلزله مرگبار غرب کشور را تکان داد/ لارستان برای زلزله مشابه چقدر آماده است؟!

زلزله مرگبار غرب کشور را تکان داد/ لارستان برای زلزله مشابه چقدر آماده است؟!

حتما تاکنون از خبر زلزله بزرگ و بالای ۷ ریشتری شب گذشته در مناطق غربی کشور مطلع شده اید. زلزله ای ویرانگر که تاکنون جان بیش از ۲۰۰ نفر از هموطنان ما را گرفته و قریب به دو هزار نفر زخمی برجای گذاشته و خسارتهای زیادی به زیرساخت های این مناطق وارد کرده است.

سایت و کانال «آفتاب لارستان» ضمن تسلیت به هم میهنان عزیز ذکر این نکته را لازم می داند که اینگونه حوادث تلخ باید به مثابه انذار و هشدار برای مردم و مسئولان دیگر مناطق و از جمله لارستان باشد.

اینکه چقدر زیرساخت ها، امکانات و تجهیزات ما برای مواجه با حوادث مشابه آمادگی دارد؟ اینکه ساختمان های لارستان چقدر در برابر اینگونه حوادث ایمنی دارند و از این مهمتر برای ساخت و سازهای جدید چقدر به ضوابط و اصول ایمنی و امنیتی توجه می شود؟

اینکه نهادها و گروه های امدادی و نجات لارستان چقدر مجهز به امکانات لازم و به روز شده هستند و نیروی انسانی آموزش دیده به اندازه کافی در اختیار داریم یا خیر؟

تمامی این موارد و دیگر نکات لازم را باید پیش از حوادث احتمالی در نظر گرفت و مهیا کرد وگرنه خدای نکرده پس از اتفاق نه حسرتها و حیرتهای ما چاره ساز است نه مچ گیری ها و مقصریابی های ما!


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    1

    0

    مدیر روابط عمومی اداره راه و شهرسازی کرمانشاه با بیان اینکه تعداد فوتی ها در واحدهای مسکن مهر سر پل ذهاب و کرمانشاه تا کنون ۲ نفر اعلام شده است، گفت: خوشبختانه در هیچ یک از واحدهای مسکن مهر در این منطقه ریزش نداشته و اسکلت ها سالم باقی مانده است.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان