میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در7 دسامبر 2019 ساعت 12:06 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 306 بازدید

زمانی: لارستان را «مردم» لارستان کرده اند/ فراجناحی هستم

زمانی: لارستان را «مردم» لارستان کرده اند/ فراجناحی هستم

ششمین روز ثبت نام از نامزدهای یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز صبح امروز (جمعه) با حضور «نادر زمانی» در فرمانداری ویژه ی لارستان آغاز شد.

زمانی پس از ثبت نام در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنان پاسخ داد.

وی ضمن معرفی خود گفت: متولد سال ۱۳۵۳ لارستان و کارمند استانداری هرمزگان هستم. دوران راهنمایی را در مدرسه شهید فراست و دبیرستان را در مدرسه قدس لار گذرانده ام، تا الآن بخشدار کوخرد هرنگ بستک و در حال حاضر نیز کارمند فرمانداری قشم هستم. لیسانس عمران و فوق لیسانس عمران با گرایش مدیریت آب از دانشگاه آزاد اسلامی لارستان دارم.

لارستان هنوز به جایگاه اصلی اش نرسیده است

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی در مورد هدف از ثبت نام در انتخابات تصریح کرد: چیزی که باعث می شود شخصی در عرصه ی انتخابات شرکت کند، خدمت رسانی به مردم است. جامعه ی لارستان بزرگ نیازمند جوانانی است که باید در مناطق حضور داشته باشند. لارستان با قدمتی که دارد متاسفانه به جایگاه اصلی اش نرسیده است و وظیفه ی همه ی ماست که برای رساندن لارستان نه شهر لار بلکه کل منطقه به جایگاه اصلی خودش تلاش کنیم.

زمانی اضافه کرد: لارستان قدمت دیرینه دارد و باید مثل خورشید در کل ایران بدرخشد که متاسفانه تا کنون چنین اتفاقی نیافتاده است. این دلایل باعث شده که برای خدمت به مردم در عرصه ی انتخابات شرکت کنم.

وی در مورد برنامه هایش برای جنوب استان فارس و منطقه اظهار کرد: لارستان منطقه ای با آب و هوای گرم و خشک است. همیشه ادعا می کنیم که در زمینه دامپروری و کشاورزی نتوانسته ایم جایگاهی را به دست آوریم، در زمینه ی صنعت نیز متاسفانه تا کنون کار نشده است، جاده های مواصلاتی که به شهرستان ختم می شوند و بیمارستان ها مشکل دارند؛ اما می توانستیم در زمینه ی بوم گردی، میراث فرهنگی و ظرفیت های مهمی که در منطقه وجود دارد، کارهای مهمی انجام دهیم.

فراجناحی هستم

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در مورد جناح سیاسی اش گفت: جناح سیاسی خاصی ندارم و به صورت فراجناحی در انتخابات شرکت کرده ام.

مردم، لارستان را لارستان کردند

نادر زمانی در مورد پتانسیل های خفته ی جنوب اظهار کرد: مردمان منطقه بسیار خوب هستند؛ آن هایی که لارستان را لارستان کردند مسئولان نیستند بلکه مردم و خیران هستند که لار را به کل جنوب می شناسانند، از بندر جاسک تا قشم و بستک و هرمز همه در لار خرید می کنند. در واقع، رفتار، منش و کردار مردم باعث شده که این همه آدم به اینجا بیایند.

وی افزود: لار در جایی قرار گرفته که مسیر اصلی به بندر بزرگ شهید رجایی است اما آیا ما تا کنون توانسته ایم از این ظرفیت استفاده کنیم، با توجه به اینکه اداره راه و شهرسازی لار، اداره کل است اما متاسفانه هنوز در جاده هایمان مانده ایم.

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی در مورد وضعیت دانشگاه های منطقه تصریح کرد: ما هنوز دانشگاه دولتی درست و حسابی نداریم، دانشگاه ها رشد نداشته اند. هنوز در آب شرب مردم مشکل داریم اما ادعا می کنیم لار، لارستان بزرگ است، آیا آن هایی که برای لارستان تصمیم گرفتند بزرگ بودند که ما اینگونه عقب افتاده ایم و این جای تاسف دارد.

اعتراض باید با آرامش باشد

زمانی در گفت و گوی اختصاصی با سایت «آفتاب لارستان» در مورد اعتراضات بنزینی آبان ماه ۹۸ گفت: اعتراض در صورتی قابل قبول است که با آرامش باشد و اگر بخواهند مشکلات و خرابی را به وجود آورند تحت هیچ شرایطی پذیرفته نیست. هر چیزی راه و روش خودش را دارد و قرار نیست که همه به خیابان بیایند و کارهایی را انجام دهند که خلاف شئونات انسانی علاوه بر اسلامی است.

مسئولان باید از نظر فکری مشاوران خوبی داشته باشند

وی در مورد معضل اشتغال اظهار کرد: اگر قرار باشد که آدم با کار به جایی برسد و پولدار شود، کارگری که بیل می زند بیشترین زحمت را می کشد اما فکر انسان است که می تواند آدم را به تعالی برساند. آن هایی که در سطح بالا تصمیم می گیرند باید متفکر باشند. کشور از نظر معادن و ذخایر هیچ مشکلی ندارد اما اگر مسئولان از نظر فکری مشاوران خوبی داشته باشند مطمئن باشید که معضل بیکاری برطرف می شود هرچند که مردم ما هم باید بخواهند.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز اضافه کرد: اگر مردم در زمینه طرح های اشتغال زایی برنامه ریزی کنند مطمئن باشید که درآمد بسیار زیادی خواهد داشت.

زمانی در مورد آخرین کتابی که خوانده است گفت: در بیشتر مواقع، کتاب های درسی و همچنین سیاسی را مطالعه می کنم اما آخرین کتابی که خوانده ام «بوف کور» بوده است.

وی در مورد هر یک از موضوعات زیر نیز نظر خود را بیان کرد:

استان لارستان: حق مسلم مردم

جمشید جعفرپور: نماینده ی متوسط

جاده ی لار جهرم: بسیار ضعیف

حضور زنان در ورزشگاه: خوب

ازدواج موقت: مخالف

فرماندار اهل تسنن: خوب است

اختلاس: مخالف سرسخت

سایت «آفتاب لارستان»: بسیار فعال


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان