میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در27 سپتامبر 2014 ساعت 2:58 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 2,095 بازدید

زنگ سرشماری کشاورزی سال ۹۳ در مدارس لارستان به صدا درآمد

زنگ سرشماری کشاورزی سال ۹۳ در مدارس لارستان به صدا درآمد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان، در مراسمی با حضور ماشالله ثمری بخشدار مرکزی لارستان، محمد فیاض پور معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش لارستان، حسن هوشمند معاون سازمان، مدیر جهاد کشاورزی و قائم مقام ستاد سرشماری کشاورزی لارستان، امام جمعه، دهیار و اعضا شورای اسلامی روستای کرمستج، همزمان با سراسر کشور، بصورت نمادین، زنگ آغاز سرشماری کشاورزی سال ۱۳۹۳ در مدرسه راهنمایی دخترانه آمنه بنت وهب در روستای کرمستج به صدا در آمد.

zang-sarshomari

در این ویژه برنامه ابتدا حسن هوشمند در سخنانی گفت: امروزه کشاورزی از موضوعات مهم جامعه است چرا که غذای مردم از این مقوله تامین می گردد.

وی اظهار داشت: سرشماری کشاورزی در کشور ما هر ۱۰ سال یکبار انجام می گیرد وامسال نیز این طرح از امروز پنجم شهریور ماه آغاز و تا ۱۸ آبان ماه ادامه خواهد داشت.

هوشمند ادامه داد: مامورین سرشماری کشاورزی ملبس به کاور مخصوص با آرم مخصوص و دارای کارت شناسایی بوده و همراه آنها یک دستگاه  تبلت می باشد که اطلاعات و آمار را بصورت رایانه ای ثبت می نمایند و کار آمار گیری را انجام خواهند داد.

مدیر جهاد کشاورزی لارستان از تمامی خانواده ها خوا ست که با مامورین سرشماری همکاری کنند و اطلاعات درست و صحیح را به آنها ارائه دهند.

وی از دانش آموزان هم خواست تا اهمیت این سرشماری را به  والدین خود انتقال دهند و آمار دقیق و صحیح به مامورین داده شود چرا که آمار صحیح ودرست در برنامه ریزی یک کشور مهم است.

محمد فیاض پور معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش لارستان هم تصریح کرد: آمار، مبنای برنامه ریزی برای توسعه کشور است و آمارصحیح ارائه کردن از سوی مردم، مبنای اصلی کار سرشماری کشاورزی است.

 وی همکاری کامل مجموعه آموزش و پرورش و تمامی مدارس را با ستاد سرشماری کشاورزی شهرستان و فرمانداری ویژه لارستان اعلام کرد.

سپس عبدالرحمان اکبری سخنگوی شورای اسلامی روستای کرمستج نیز در خصوص اهمیت سرشماری کشاورزی سخن گفت.

در پایان چند سئوال کشاورزی نیز مطرح شد که به تعدادی از پاسخ دهند گان هدایایی اهدا شد و یکی از دانش آموزان این آموزشگاه نيز به قرائت مقاله ای در خصوص اهمیت سرشماری کشاورزی پرداخت.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان