میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در27 دسامبر 2020 ساعت 4:56 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 254 بازدید

«زهرا ستاره» بار دیگر در یک جشنواره بین‌المللی تصویرسازی درخشید

«زهرا ستاره» بار دیگر در یک جشنواره بین‌المللی تصویرسازی درخشید

به گزارش آفتاب لارستان، «زهرا ستاره»، نقاش و تصویرگر جوان لاری که چند ماه پیش در جشنواره‌ی بین المللی پوستر «کالانکا» منتخب شده بود، این بار نیز در جشنواره بین المللی تصویرسازی «COW» برگزیده شد.

در این جشنواره که به میزبانی اوکراین برگزار می‌شود، هزار اثر از ۳۹ کشور مختلف ارسال شده است که در داوری اولیه ۲۴۳ اثر برای نمایشگاه و چاپ در کاتالوگ جشنواره‌ی تصویرسازی انتخاب شد و دو اثر زهرا ستاره نیز از جمله‌ی این آثار در بخش تصویرگری بود.

جشنواره ی بین المللی COW «گاو» در شاخه های طراحی، تصویرگری و گرافیک برگزار می‌شود و در آن از طراحان و تصویرگران حرفه‌ای به‌صورت فردی و گروهی (تصویرگر و ناشر) در دو بخش تصویرسازی و طراحی کتاب (book design) برای شرکت در این مسابقه دعوت شده است.

گفتنی است هیئت داوران این جشنواره، تیمی حرفه‌ای و بین‌المللی هستند و قرار است در پایان، نمایشگاهی از آثار منتخب در کنار سایر رویدادهای این جشنواره به صورت حضوری در اوکراین برگزار شود.

به گزارش آفتاب لارستان، زهرا ستاره دانشجوی فوق لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی و اهل لار است که در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی مختلفی برگزیده شده است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان