میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در2 فوریه 2015 ساعت 9:31 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 2,243 بازدید

ساختمان پژوهش‏سرای دانش آموزی لارستان افتتاح شد

ساختمان پژوهش‏سرای دانش آموزی لارستان افتتاح شد

روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش وپرورش لارستان: در دومین روز از دهه فجر با حضور نجیب زاده فرماندار فرمانداري ویژه لارستان، فیاض پور معاون مدیرکل و مدیر آموزش وپرورش لارستان، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهرلار، دکتر رحیمی نژاد، مدیر پژوهش‏سرای دانش آموزی لارستان  و تعدادی از مسئولین ادارات لارستان و معتمدین محلی ساختمان مقاوم سازی شده پژوهشسرای دانش آموزی  لارستان رسما افتتاح شد.

DSC_0105
ساختمان مرکزی پژوهش‏سرای دانش آموزی لارستان که توسط اداره کل نوسازی مدارس فارس با صرف دو میلیارد ریال اعتبار بازسازی و مقاوم سازی شده است روز دوشنبه ۱۳ بهمن ماه ۹۳ رسما افتتاح شد.
در آیین افتتاح این مرکز فیاض پور در سخنانی اظهارداشت: پژوهش‏‏سرای دانش آموزی لارستان هم اکنون با تشکیل هفت انجمن علمی در رشته های ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست، ادبیات، نانو و هوافضا فعالیت می کند وکلاسهای آمادگی المپیاد های علمی را در هفت رشته برگزار می نماید.

مدیر آموزش وپرورش لارستان همچنین خاطر نشان ساخت که این مرکز علمی پژوهشی یکی از ۱۸ پژوهش‏سراهایی می باشند که در خردادماه ۹۳ به ثبت کشوری رسیده و نهاد ترویجی رسمی ستاد نانو در لارستان محسوب می شود.
وی افزود: از دیگر فعالیت های این مرکز فراهم نمودن مقدمات برگزاری جشنواره ی جوان خوارزمی است که هرساله دانش آموزان مبتکر ومخترع را شناسایی و نفرات برتر را به مسابقات استانی وکشوری معرفی می نماید. وی در پایان بیان داشت: پژوهش سرای دانش آموزی لارستان در کنار امور پژوهشی و علمی فعالیت هایی را در خصوص مستند سازی ارزشهای انقلاب و دفاع مقدس آغاز نموده است.
در پایان این مراسم حاضران از بخش های مختلف پژوهش سرای دانش آموزی لارستان بازدید کردند.

DSC_0106 DSC_0107 DSC_0111


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان