میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در19 ژوئن 2014 ساعت 5:39 ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 968 بازدید

ساخت بيمارستان ۲۴۰ تختخوابي در جهرم/ در بيمارستان هاي جهرم زيرميزي وجود ندارد

نماينده جهرم:

ساخت بيمارستان ۲۴۰ تختخوابي در جهرم/ در بيمارستان هاي جهرم زيرميزي وجود ندارد

پسین جهرم: محمدرضا رضایی در حاشیه بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از بیمارستان فوق تخصصی جهرم گفت: با ارائه تخصیص های مناسب این پروژه با لطف و عنایت مسئولان وزارت راه و شهرسازی باز هم فعال شد و پیش بینی می شود تا حداکثر  ۳ سال آینده این بیمارستان به بهره برداری برسد.

وی با بیان اینکه خدمات بیمارستان فوق تخصصی جهرم نه تنها مردم این شهرستان بلکه جنوب استان را پوشش می دهد، افزود: خدمات پزشکی در جهرم ارزان است و در بیمارستان‌های این شهرستان چیزی به عنوان زیرمیزی نداریم.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی با بیان اشاره به خدمات بیمارستان‌های جهرم به نقاط مختلف استان فارس، بیان کرد:  تیم پزشکی فنی و برجسته ای در این شهرستان مشغول به فعالیت هستند و این امر سبب شده تا حداقل ۵۰ درصد از تخت های بیمارستان جهرم  در اختیار مردم غیر بومی باشد.

وی با بیان اینکه وجود بیمارستان فوق تخصصی در جهرم برای جنوب فارس بسیار مهم است، خاطرنشان کرد: این بیمارستان فوق تخصصی با ۲۴۰ تخت می تواند خدمات پزشکی را به تمام استان فارس و استان های مجاور ارائه دهد.

رضایی با بیان اینکه تلاش داریم این پروژه تا ۳ سال آینده به بهره برداری برسد، عنوان کرد: با وجود تخصیص های خوب ارائه شده و اعتباراتی که  در سال های آینده به این پروژه تخصیص داده می‌شود امیدواریم شاهد تسریع در روند اجرای آن باشیم.

به گفته نائب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، انگیزه و اراده وزارت راه و شهرسازی و کمیسیون عمران بر این است تا پروژه های مورد نیاز مردم را در اولویت قرار داده و روند اجرای آن سرعت بیشتری پیدا کند.

 وی با اشاره به وسعت ۲۶ هزار متر مربعی بیمارستان فوق تخصصی جهرم گفت: با مکاتبات انجام شده و اهدای ۵۰ هکتار زمین مجاور این بیمارستان توسط آقای خواجه پور خیر این زمین، با راه اندازی شهر سلامت در جهرم تمام خدمات پزشکی به مردم ارائه شود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان