میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در10 ژوئن 2015 ساعت 10:34 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 6 دیدگاه 2,515 بازدید

ساخت بیمارستان یکصد تختخوابی «اوز» كليد خورد

ساخت بیمارستان یکصد تختخوابی «اوز» كليد خورد

با حضور فرماندار، نماینده مردم، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز  و رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان، ساخت بیمارستان یکصد تختخوابی در شهر اوز آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ در مراسمی با حضور علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، جمشید جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، علی بهادر معاون درمانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، عاطفه رئوفی رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان، امام جمعه، بخشدار، شهردار، شورای اسلامی شهر، معتمدین ، خیرین و قشرهای مختلف شهر اوز، کلنگ ساخت بیمارستان یکصد تختخوابی شهر اوز به زمین زده شد.

New-Imagse

در آئین کلنگ زنی این پروژه جعفرپور در سخنانی افزود: بحمدالله خیرین عزیزدر بخش اوز همیشه فعال بوده و همت بلند خیرین این منطقه ستودنی است.

وی خاطرنشان کرد: خیرین اوز بدون نام و شهرت کارهای بزرگی را انجام می دهند. جعفرپور تصریح کرد: انشاالله با مدیریت جدید دانشکده علوم پزشکی لارستان در بحث بهداشت و درمان، بخش اوز توسعه خواهد یافت. وی از خیر این پروژه آقای راهپیما تشکر کرد.

در ادامه علی بهادر معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز هم مردم اوز و منطقه لارستان را مردمی خونگرم، مهمان نواز و سخاوتمند دانست و افزود: همه بایستی در راستای توسعه بهداشت و درمان منطقه تلاش کنیم و در هر دو بیمارستان اوز می بایست  کار درمان انجام شود.

وی گفت: قطعا هرکسی در این دنیا کار خیر کند خداوند هم در این دنیا و هم در آخرت دست او را خواهد گرفت.

گفتنی است منصور فقیهی نژاد به نمایندگی از خیرین بخش اوز هم در سخنانی در خصوص مشخصات این بیمارستان اظهار داشت: این بیمارستان قرار است در زمینی به مساحت ۵/۸ هکتار با زیربنای ۱۳۷۰۰ مترمربع در ۶ طبقه  توسط خیر این شهر آقای یوسف راهپیما ساخته شود.

 


6 نظر

 1. لارستانی عیر لاری گفت:

  0

  0

  بیمارستان بزرگ ومدرن ۱۰۰تختی اوز مایه افتخار همه نیکوکاران وخیران لارستانی است

 2. لاری گفت:

  0

  0

  […] لاری و لارستانی که بعد از این همه سال هنوز عرضه و جرءت ساخت یک بیمارستان رو ندارند هنوز که هنوزه مریض بدبخت باید تو بیمارستان […] امام رضا (ع) مداوا بشه که وقتی می ری یا دکتر نیست یا هیچ امکاناتی نداره می گن باید بره گراش جای بسی تاسف هستش احسنت به خیر اوزی

 3. لاری گفت:

  0

  0

  در سفر وزیر بهداشت به لار جز شاکی بودن از مسئولین توسط وزیر محترم هیچ چیز دیگری ندیدیم که چرا پول هست ولی هیچ کس حاضر نمی شه یک بیمارستان درست و درمونی برای لار بسازه فقط بلدن کلنگ به زمین بزنند در صورتی که تو این موقعیت بهترین موقعیت برای لار هستش که هم فرماندار لاریه ، هم نماینده ی مجلسمون لاریه و . . . چرا یه بیمارستان درست برای لار نمی سازن

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  نیت خیر خیر اندیشان محترم در خور ستایشه ولی اگر این سرمایه برای خرید تجهیزات مدرن و توسعه ی نرم افزاری بیمارستان های موجود هزینه بشه بهتر نیست؟

 5. اوزی گفت:

  0

  0

  بیمارستان قدیمی اوز ازنطر ساختمان تا اندازه ای فرسوده شده است واحتیاج به یک بیمارستان مجهز ومدرن بود اینشاالاه دستگاهای مجهز وجدید هم بوسیله خیران تهیه میشود

 6. 0

  0

  خداوند انشالله همه خیران را در پناه خود حفظ کند وبه مالشان برکت دهد.آمین

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان