میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۶:۱۷ ب.ظ سرویس:عناوین اصلی بدون دیدگاه 200 بازدید

ساخت «دهکده المپیک لارستان» با کلنگ زنی پیست موتورسواری و سوارکاری کلید خورد

ساخت «دهکده المپیک لارستان» با کلنگ زنی پیست موتورسواری و سوارکاری کلید خورد

طی آئینی با حضور فرماندار ویژه لارستان و نماینده مردم، کلنگ احداث پیست های موتورسواری و سوارکاری در لارستان به زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ طی آئینی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، جمشید جعفر پور نماینده مردم شهرستانهای لارستان، خنج و گراش، روسای منابع طبیعی و ورزش و جوانان لارستان و جمعی از پیشکسوتان و ورزشکاران، کلنگ احداث پیست های موتورسواری و سوارکاری در لارستان به زمین زده شد.

در حاشیه این مراسم رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان با ابراز خرسندی از برداشتن نخستین گام از آرزوهای چندین ساله ورزشکاران این شهرستان، اظهار داشت: پس از پیگیری های زیاد و همکاری مسئولان مختلف خوشبختانه زمین مورد نیاز جهت احداث پیست های ماشین سواری و موتورسواری و همچنین سوارکاری اختصاص یافت.

محمدحسن طیبی با بیان اینکه این پروژه در منطقه «حسن لری» در جاده لارستان-جهرم واقع شده است، افزود: برای اجرای این پروژه ها ۳۰ هکتار زمین در نظر گرفته شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان با اشاره به اینکه در تلاش هستیم تا با نامگذاری این مکان بنام «دهکده المپیک لارستان» زمینه فعالیت رشته های مختلف ورزشی را در این مکان فراهم و سرانه ورزشی این شهرستان را ارتقاء دهیم، تصریح کرد: انتظار می رود با همکاری مسئولان استانی و محلی به تدریج بودجه لازم برای احداث این طرح مهم ورزشی در سال جاری و سال ۹۸ اختصاص یابد.

وی اضافه کرد: اداره ورزش لارستان و هیأتهای موتور سواری و سوارکاری و آفرود سعی خواهند کرد تا با حمایت مسوولین تا پایان سال جاری پیست اتومبیل رانی و موتور سواری کراس را جا نمایی و برای برگزاری مسابقات استانی آماده سازی کنند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان