میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۹:۳۵ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 539 بازدید

ساخت فاز دوم تونل «وحدت» سبب توسعه شریان‌های ارتباطی منطقه می‌شود

مدیر کل راه و شهرسازی لارستان:

ساخت فاز دوم تونل «وحدت» سبب توسعه شریان‌های ارتباطی منطقه می‌شود

به گفته مدیر کل راه و شهرسازی لارستان روند اجرایی باند دوم تونل «وحدت» در مسیر شریانیِ لار – جهرم، در روزهای آینده تندتر می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، مهندس محمدرضا باقری فرد مدیر کل پس از بازدید از این پروژه، به تشریح اقدامات صورت گرفته در تونل وحدت پرداخت.

باقری فرد اظهارداشت: یکی ازگام های مهم ديگر در توسعه شريان‌هاي ارتباطي عملیاتی شدن احداث تونل وحدت در محور لار – جهرم می باشد و پس از تونل شهید باقری لامرد و تونل شهدای خلیج فارس بحمدالله اوضاع خوبی در روند رو به جلو در این تونل شکل گرفته است.

وی بر تلاش برای کاهش و تقسیم بخشی از بار ترافیکی سنگینِ محور لار – جهرم تأکید کرد و افزود: بر همين اساس اقدامات اساسی در راستای دوبانده شدن این محور صورت داده و اولویت را در بخش هایی لحاظ کرده ایم که ازنظر ماهیت فیزیکی جاده، احداث آن ها زمان بر و هزینه آن ها بیشتر است. وی اظهار امیدواری کرد پس از مرتفع شدن گلوگاه های محور لار- جهرم، بخش های باقی مانده که طبیعتا از لحاظ جغرافیایی می توانند در روند دوبانده شدن سرعت بخشند و موجب پیشرفت راه های مواصلاتی منطقه شوند، به مرحله اجرایی برسند.

مدیر کل راه و شهرسازی طول باند دوم تونل وحدت را ۷۳۰ متر عنوان و خاطر نشان کرد: البته باید یک کیلومتر و ۳۰۰ متر راهسازی نیز در این پروژه انجام شود که دسترسی به ورودی و خروجی تونل را در برگیرد. هم اکنون بیش از ۸۵ هزار متر مکعب خاکبرداری و ۴۰ متر حفاری از سمت ورودی و خروجی تونل انجام شده و این چنین قابل تفسیر است که موانع و سختی های اولیه حفاری از پیش روی پیمانکار برداشته شده و تا چند روز آینده تسهیل در حفاری تونل را مشاهده خواهیم کرد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان