میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۶:۱۲ ب.ظ سرویس:اجتماعی 2 دیدگاه 487 بازدید

ساخت مرکز مجهز واحدهای فناور لارستان کلید خورد+ عکس

به همت بنیاد نیک اندیشان هاشمی

ساخت مرکز مجهز واحدهای فناور لارستان کلید خورد+ عکس

روز گذشته عملیات ساخت مرکز رشد واحدهای فناور لارستان با تسطیح زمین آن واقع در شهرجدید لار، جنب میدان طاووس آغاز شد.

به گفته مهندس فرزاد قناعت پور، رئیس مرکز رشد واحدهای فناور لارستان طبق تفاهم نامه بنیاد نیک اندیشان هاشمی لارستان و پارک علم و فناوری فارس قرار است ساختمان این مرکز با بیش از سه هزار مترمربع زیربنا در پنج طبقه توسط این بنیاد طی یک سال ساخته شود و در مقابل پارک علم و فناوری فارس نیز متعهد شده این مرکز را تجهیز و نیروی انسانی مورد نیاز آن را تامین کند.

مسئول راه اندازی این مرکز در ادامه گفت: ساختمان فعلی مرکز رشد واحدهای فناور لارستان در یک مدرسه قدیمی در شهرقدیم مستقر است اما علیرغم تمام کمبودها و تنگناها تاکنون اقدامات مهمی از جمله اخذ مجوز اصولی مرکز، جذب ۱۲ شرکت دانش بنیان، برگزاری دوره های متعدد آموزشی و… انجام شده است.

قناعت پور در پایان ضمن تقدیر از بنیاد نیک اندیشان هاشمی، فراهم شدن ساختمان جدید و مجهز این مرکز را نوید توسعه فعالیت های اشتغال آفرین و دانش بنیان در لارستان دانست و از جوانان و نخبگان منطقه نیز برای استفاده از این امکانات و حمایت های مرکز رشد واحدهای فناور دعوت کرد.


2 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  4

  بالاخره راضی شد زمینو بده آقا کاش یکی بود زمینای بازار لار رو پیگیری میکرد پس فردا ما که مغازه داریم و میخوایم نماز بخونیم گناهی گردنمون نباشه
  البته بعید میدونم سردبیر محترم کامنت رو تایید کنن چون براش خطرناکه

 2. ناشناس گفت:

  4

  0

  خدا خیرشون بده دمشون گرم…اگر همین یک بنیاد هاشمی زاده نبود بنظر من اصلا این لار هیچی نداشت…همین الانشو اگر در سطح شهر بگردید میبینید چقدر پروژه های در دست ساخت هم اکنون دارند چه برسه به پروژه های گذشته .. اقدامات دولتی و بودجه های دولت برای این منطقه : صفر !!
  ما هیچ ما نگاه …

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان