میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۵ ق.ظ سرویس:عناوین اصلی یک دیدگاه 585 بازدید

ساخت پردیس دانشگاه علوم پزشکی لارستان از سر گرفته شد/ مسئولان و خیران برای اتمام این پروژه گرد هم آمدند

ساخت پردیس دانشگاه علوم پزشکی لارستان از سر گرفته شد/ مسئولان و خیران برای اتمام این پروژه گرد هم آمدند

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت لارستان صبح دوشنبه دوم مرداد ماه، جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت لارستان با حضور اعضاي هيئت مديره و مهمان هايي از دفتر دکتر جعفرپور نماینده مجلس، دکتر رئوفی رئیس دانشكده علوم پزشكي و نماینده اي از فرمانداري ویژه لارستان، برگزار شد.

در این جلسه ابتدا منصور محتاجي به عنوان رئيس هيئت مديره ضمن خوش آمد گويي به حضار، پيرامون نقش بي بديل خيرين لارستان در پروژه هاي حوزه سلامت مطالبي را بيان و از خيرينی كه خاضعانه و در گمنامي در اين عرصه حضور دارند تشكر کرد.

وي همچنين درباره پروژه بزرگ پرديس دانشگاه علوم پزشكي لارستان كه توسط تعدادي از خيرين در حال احداث است عنوان كرد: اين پروژه يكي از اولويت هاي مجمع خيرين تامين سلامت لارستان است چرا كه با احداث اين پروژه بسياري از مشكلات اين حوزه مرتفع خواهد شد و از رياست دانشكده می خواهیم خيرين را در اين مسير همراهي كنند.

در ادامه احمدی عضو مجمع و مدیر اجراي سایت پردیس به ارائه گزارشی از روند ساخت پروژه پردیس پرداخت و اعضا را در جریان امور احداث این سایت قرار داد.

وی نيز با تاکید بر نیازمند بودن سایت پردیس به همکاری بیشتر دانشکده با خیرین از شروع مجدد ساخت و ساز ساختمان آموزش خبر داد و گفت: گرچه هنوز احداث ساختمان ستاد، خوابگاه و استاد سرا آغاز نشده اما مسجد پردیس به سقف رسیده و اسکلت و مناره ها ساخته شده است.

سپس دکتر اقتداری نماینده دانشکده علوم پزشکی از روند اجرایی پروژه های پردیس و وظایف مشخص شده دانشکده گزارشی ارائه داد و خاطر نشان کرد که با وجود برخی مشکلات در سایت پردیس مانند برق و عبور لوله های شهری از این سایت، دانشکده آماده هر نوع همکاری با خیرین در احداث سایت پردیس می باشد. وی همچنین از گود برداری ساختمان معاونت بهداشتی پردیس تا یک هفته دیگر خبر داد.

در این جلسه دکتر رئوفی رئیس دانشکده علوم پزشکی از ضرورت استحکام زیر ساخت های مجموعه علوم پزشکی سخن گفت و وجود کمیته حقوقی و کمیته فنی را جهت همکاری بیشتر دانشکده و خیرین لازم دانست.


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    چراخبرتکراری

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان