میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۳ ق.ظ سرویس:عناوین اصلی بدون دیدگاه 356 بازدید

ساخت یک ورزشگاه در «بریز» به همت نیک اندیشان این روستا کلید خورد

ساخت یک ورزشگاه در «بریز» به همت نیک اندیشان این روستا کلید خورد

با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، ساخت مجتمع فرهنگی ورزشی جوانان در روستای بریز از بخش مرکزی لارستان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در مراسمی  با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، علی اصغر علی پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، ماشااله ثمری بخشدار مرکزی، رؤسای ادارات ورزش و جوانان، منابع طبیعی، برق، آبفا روستایی، بنیاد مسکن،دهیار، اعضای شورا، معتمدین، خیرین و قشرهای مختلف مردم، کلنگ مجتمع فرهنگی ورزشی جوانان در روستای  بریز لارستان به زمین زده شد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در آیین آغاز ساخت این مجتمع فرهنگی ورزشی، ضمن تقدیر و تشکر از خیر این پروژه گفت: قطعاً احداث چنین طرح هایی تأثیر بسیار زیادی در وضعیت اجتماعی، رفاهی، فرهنگی و ورزشی مردم این روستا بخصوص جوانان ونوجوانان دارد.

حسنی افزود: کسانی که در راه خدا انفاق می کنند و با خداوند سبحان معامله می نمایند، قطعا  پروردگار متعال هم در آخرت اجر عظیمی نصیب آنها خواهد کرد.

وی از بخشدار مرکزی لارستان و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خواست که کمک کنند تا این مجتمع هر چه سریعتر به بهره برداری برسد و نهایت سعی و تلاش خود را بنمایند که وقفه ای در کار احداث این طرح نیفتد.

گفتنی است این مجتمع قرار است در زمینی به مساحت ۱۵ هزار متر مربع در فاز اول با زیر بنای ۹۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال توسط خیر بریزی آقای حاج عبدالحسین طاهری احداث گردد.

اضافه می گردد که زمین این مجتمع نیز، اهدایی خیر آقای حاج محسن طاهری می باشد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان