میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در12 ژوئن 2014 ساعت 6:38 ق.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 1,001 بازدید

سالروز حماسه سياسي ۲۴ خرداد در سراسر فارس برگزار مي شود

همزمان با تمام كشور

سالروز حماسه سياسي ۲۴ خرداد در سراسر فارس برگزار مي شود

صفانيوز: حامیان دولت تدبیر و امید از سراسر استان فارس در شیراز گرد هم آمدند و جلسه هم اندیشی به منظور بزرگداشت اولین سالروز تحقق حماسه سیاسی در ۲۴ خردادماه را برگزار کردند.
در این مراسم، حاضران بر ادامه حمایت از دولت یازدهم تاکید کردند و اعلام شد در همه شهرستانهای فارس برنامه هایی در جهت بزرگداشت اولین سالروز پیروزی در ۲۴ خردادماه  برگزار میگردد.
همچنین در راس این برنامه ها، مراسم جشن باشکوهی در مرکز استان برگزار خواهد شد که مکان و ساعت برگزاری آن متعاقبا به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

این جلسه در محل سالن جلسات فرمانداری شیراز برگزار شد و حامیان دولت از سراسر نقاط استان فارس در آن حضور داشتند.

Picture 2561
جواد جمشیدی عضو مرکزی شورای مشورتی توسعه استانها که ریاست این جلسه را بر عهده داشت از حامیان دولت تقاضا کرد علیرغم همه کاستی ها و انتقادات، صبور باشند و حمایت خود از دولت را افزون کنند. وی همچنین گفت: سال گذشته در چنین روزی ما را به فرمانداری ها راه نمیدادند و برای ستادهای انتخاباتی ما مشکل آفرینی میکردند اما امروز ما در همان فرمانداری که از حضور در آن منع میشدیم جلسه داریم و برای برگزاری جشن اولین سالگرد پیروزی هم اندیشی میکنیم  و به این سبب خدا را شاکریم.

از نکات جالب توجه این جلسه حضور دکتر احمد مدرس زاده  مسئول ستاد برگزاری اولین رفراندوم پس از پیروزی انقلاب اسلامی در این مراسم بود. مدرس زاده در پایان مراسم به دوستی خود با دکتر روحانی اشاره کرد و از همگان خواست به این دولت وقت بدهند تا برنامه های خود را اجرایی کند. مدرس زاده گفت اگر یک زمین بایر را برای ساخت و ساز به کسی بسپارند با سرعت و به آسانی میتواند بنایی زیبا در آن بسازد اما اگر یک ویرانه را به کسی بسپارند تا یک بنای زیبا را جایگزین آن نماید هرگز کار آسانی نیست و زحمت بسیاری دارد. وی با ذکر این مثال دولت را وارث ویرانی های دولت قبل دانست و از همگان خواست تا صبور باشند و به دولت مهلت دهند تا برنامه های خود را اجرایی کند.

لازم به ذکر است مدرس زاده ؛ اولین استاندار بوشهر پس از انقلاب اسلامی است و پس از سکانداری یکماهه نصرت اله امینی در استانداری فارس در اوایل انقلاب، همزمان علاوه بر استانداری بوشهر بمدت چهارماه کفیل استانداری فارس نیز بود.

در این مراسم، حاضران بر ادامه حمایت از دولت یازدهم تاکید کردند و اعلام شد در همه شهرستانهای فارس برنامه هایی در جهت بزرگداشت اولین سالروز پیروزی در ۲۴ خردادماه  برگزار میگردد. همچنین در راس این برنامه ها، مراسم جشن باشکوهی در مرکز استان برگزار خواهد شد که مکان و ساعت برگزاری آن متعاقبا به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان