میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۹ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 537 بازدید

سالروز ربع قرن فعالیت دانشگاه «علمی کاربردی» در لارستان گرامی داشته شد

سالروز ربع قرن فعالیت دانشگاه «علمی کاربردی» در لارستان گرامی داشته شد

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش علمی – کاربردی لارستان، همزمان با ۱۸ مهرماه بیست و پنجمین سالگرد تأسیس دانشگاه جامع علمی – کاربردی نشست صمیمی مسئولین مرکز لارستان با دانشجویان جدیدالورود و نمایندگان دانشجویی در محل کتابخانه زنده یاد هاشمی زاده برگزار شد.

در این مراسم پس از قرائت آیات سراسر نور قرآن کریم،پیام دکتر امید ریاست دانشگاه جامع علمی – کاربردی قرائت شد.

فرجام سرپرست مرکز لارستان در جمع دانشجویان ضمن تبریک سال تحصیلی جدید اظهار داشت: امیدوارم دانشجویان در سال تحصیلی جدید قدردان فرصت های علمی باشند که دانشگاه جامع برایشان فراهم نموده است و امیدواریم مرکز لارستان نیز بعنوان دانشگاه نسل سوم رسالت خود را در حوزه مهارت آموزی و تربیت نیروی کاردان و متخصص به انجام رساند.

وی بر مشارکت فعال دانشجویان در حوزه فعالیت های علمی-فرهنگی تأکید نمود و انتخاب مرکز لارستان را بعنوان مرکز فعال استان فارس در ترویج فرهنگ قرآن و عترت در سیزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع کشور را حاصل مشارکت کارکنان ،اساتید و دانشجویان دانست.

پیرمراد مسئول بسیج دانشجویی شهرستان نیز با حضور در جمع دانشجویان ضمن معرفی سوابق درخشان دفتر بسیج دانشجویی شهید آوینی بر حضور بیش از پیش دانشجویان در فعالیت های بسیج تاکید نمود وپس از برگزاری نشست با حضور او دفتر بسیج شهید آوینی در ساختمان جدید، فعالیتش را آغاز نمود.

در ادامه نامدار حراست و کارشناس پژوهش مرکز نیز با ایراد سخنرانی بر کسب آگاهی بیشتر و مجهز شدن دانشجویان به دانش و بینش و بصیرت برای شناخت تاکید نمود ودانشجویان را دعوت نمودند تا هریک در آغاز سال تحصیلی با خود عهد علمی، پژوهشی و اخلاقی داشته تا بتوانند در پایان دین خود را به جامعه با کسب موفقیت ها ادا نمایند.

گفتنی است در این نشست دانشجویان با بخشی از آیین نامه های آموزشی و فعالیت های فرهنگی دانشگاه آشنا شدند و جلسه پرسش و پاسخ خاتمه بخش برنامه بود.

اعطای لوح سپاس به کارکنان از معاونت استاندار و فرماندار ویژه لارستان به پرسنل، تبریک ۱۸ مهر ماه از تریبون نماز جمعه شهرستان، تجلیل از دانشجوی منتخب مسابقه تحلیل آرم دانشگاه و پذیرایی از دیگر برنامه های مرکز در راستای گرامیداشت سالروز تاسیس دانشگاه بود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان