میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 447 بازدید

سال تحصیلی جدید طی مراسمی با حضور مسئولان در لارستان آغاز شد

سال تحصیلی جدید طی مراسمی با حضور مسئولان در لارستان آغاز شد

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و در هفته دفاع مقدس با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و دیگر مسوولان شهرستان، زنگ آغاز سال تحصیلی جدید، در هنرستان فنی دخترانه فاطمه الزهرا(س) این شهرستان نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در شروع سال تحصیلی جدید صبح امروز طی مراسمی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، مسعود راسخی معاون سیاسی فرمانداری، معاونین مدیریت آموزش و پرورش شهرستان، فرماندهان نظامی و انتظامی، شهردار و شورای اسلامی شهر لار و تعدادی از رؤسای ادارات شهرستان، زنگ مهر بیش از ۲۸۰ واحد آموزشی تحت پوشش معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش لارستان به صدا درآمد.

در این ویژه برنامه محسن شاه محمدی معاون مدیریت آموزش و پرورش و حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در سخنانی ضمن تبریک سال تحصیلی جدید و هفته دفاع مقدس وگرامی داشت یاد و خاطره شهیدان در موضوع مهم علم و علم آموزی به ایراد سخن پرداختند.

سپس دانش آموزان بصورت منظم از زیر کلام ا… مجید عبور کردند و هریک وارد کلاس های درس خود شدند.

خاطره گویی توسط مادر شهید قاسم افراسیابی، قرائت شعر و مقاله توسط دانش آموزان،پخش کلیپ بوی ماه مهر و دفاع مقدس، از دیگر برنامه ها ی این مراسم بود.

گفتنی است در این روز بیش از ۲۲ هزار دانش آموز دختر و پسر لارستانی نیز اول مهر ماه را گرامی داشتند و با نام خدای تبارک و تعالی در بیش از ۱۳۰۰ کلاس درس حاضر شدند.

اضافه می گردد که مراسم مشابهی نیز در مدارس بخش های اوز، بیرم، جویم، بنارویه، صحرای باغ و شهرها و روستاهای بخش مرکزی با شکوه خاصی برگزار گردید.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان