میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در28 ژوئن 2015 ساعت 4:50 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 4 دیدگاه 3,060 بازدید

سايت «اوز امروز» نونوار شد

Untitled-1سايت «اوز امروز» نونوار شد

«اوز امروز آمده تا به روز بماند»؛ اين جمله زير لوگوي سايت «اوز امروز» با قالب جديد خود نشان مي دهد فصل جديدي در فعاليت هاي رسانه اي بخش اوز لارستان آغاز شده است.

اين سايت از چند ماه قبل كار خود را با قالبي نه چندان زيبا و چشم نواز شروع كرد تا به اين شكل رسانه خبري آنلاين اوز خيلي دير متولد شود.

با تغيير سردبير نشريه «عصر اوز» اين رسانه فصل جديدي را آغاز كرده و نشانه اين پوست اندازي، برگزاري جلسات آموزشي براي خبرنگاران و تغيير قالب سايت «اوز امروز» است.

ابراهيم احمدي سردبير اين سايت در بخشي از يادداشت آغازين خود چنين نوشته است: «اوز امروز آمده تا به روز بماند» که به عنوان شعار پایگاه اینترنتی اوز امروز انتخاب شده، حاوی دو پیام است: اول این که این پایگاه آمده تا فعالیتش تداوم داشته باشد و به مقطع زمانی خاصی محدود نباشد؛ دوم آن که در فعالیت خود علاوه بر سرعت و دقت، عنصر به روز بودن را مد نظر داشته باشد تا حتی الامکان بتواند رضایت مخاطبین خود را متناسب با شرایط زمانی جلب نماید.

گفتني است تيم رسانه اي نشريه «عصر اوز» و حالا سايت «اوز امروز» از باسابقه ترين افراد حوزه رسانه در لارستان هستند. احمد خضري سردبير پيشين نشريه «عصر اوز» كه اين نشريه را بيش از يك دهه مديريت كرد، ماه گذشته جاي خود را به ابراهيم احمدي سپرد.

 Untitleed-1

 

 


4 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  آفرین به شما اوزی ها

 2. لارستانی گفت:

  0

  0

  برای اقایان خضری واحمدی ارزوی موفقیت هر چه بیشتر داریم

 3. salman گفت:

  0

  0

  نونوار یعنی چه؟

 4. علوی از اوز گفت:

  0

  0

  امیدواریم که سایت اوز امروز به سرنوشت روزنامه عصر اوز دچارنشودکه بسیار ملاحطه کار وسخنگوی مسولین ودولتی ها بودند تا درخواستها وفکار عمومی مردم اوز اما به اقای احمدی هنوز هم امیدواریم

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان