میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در12 ژانویه 2017 ساعت 5:29 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 4 دیدگاه 1,024 بازدید

سایت اصولگرایان لارستان تغییر چهره داد

400_42d8467d_ladstanسایت اصولگرایان لارستان تغییر چهره داد

سایت «لادستان» نزدیک به اصولگرایان لارستان، قالب و گرافیک خود را پس از هفت سال تغییر داد. این سایت در دولت محمود احمدی نژاد و توسط اصولگرایان نزدیک به او و با مدیریت «حجت محبی پور» راه اندازی شد.

با اتمام دولت دهم البته محبی پور، مدیریت این سایت را واگذار کرد و پس از آن هیچ گاه بطور رسمی اعلام نشد این سایت توسط چه فرد یا افرادی اداره می شود! در سامانه رسانه های کشور (اینجا) نیز که لیست نشریات و وب سایت های دارای مجوز اعلام می شود، نامی از «لادستان» قید نشده است!

گفتنی است سایت لادستان در چند ماه اخیر نیز از دسترس خارج بود و دلیل آن طبق شنیده ها عدم تامین مالی پرداخت هزینه «هاست» ذکر شد. این سایت درطول فعالیت هفت ساله خود با درج مطالب تولیدی و بازنشر دیگر رسانه های اصولگرای کشور، همواره منتقد اصلاح طلبان و البته سیاست های دولت تدبیر و امید بوده است.

لادستان در توضیح بارگذاری قالب جدید خود نوشته است:

وب‌سایت جدید مجله فرهنگی اجتماعی لادستان که از امروز (پنج‌شنبه ۲۳ دی‌ماه) قابل رؤیت است، از سرعت بارگذاری بالاتری نسبت به وب‌سایت قبلی برخوردار است.

ارتقای قالب و گرافیکی شدن ظاهر سایت، افزایش تعداد اخبار، تفکیک سرویس‌ها، افزوده شدن سرویس‌هایی همچون عکس و ویدئو و… از جمله رخدادهایی است که در سایت جدید صورت گرفته است.

سرعت و سهولت تولید خبر، در کنار بهبود تجربه کاربری در سایت و تحریریه خبر از جمله پارامترهای مهم تغییر از نرم‌افزار پیشین به نرم‌افزار جدید است.


4 نظر

 1. ناشناس گفت:

  1

  1

  عمرا جرات داشته باشن مثل سایت آفتاب کامنت ها وانتقاد های بازدید کننده های سایتشون رو به تماشای عموم بگذارن

 2. hamed گفت:

  0

  1

  تيترهاشون در رابطه با درگذشت آيت الله هاشمي رفسنجاني جالبه كه از واژه حجت الاسلام استفاده كردن. معني اش چي ميتونه باشه ! 🙂

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  لادستان در زمان فرمانداري محتاجي با […] ( به هر شكل ) بر عليه تفكر و مطالبات مردمي به راه افتاد و در زمان فرمانداري اميري ادامه يافت ولي حالا خدا كنه گردانندگانش سرعقل اومده باشند و به راه مردم بازگشته و مطالبات برحق مردم را بنگارند والا كه تا دلت بخواد تريبون اصولگرايان همه جا فعال و برعليه دولت تدبير و تفكرات و مطالبات مردمي الحمدلله فعال هستند ديگه نيازي نبود لادستانيها زحمت بكشند دوباره به صحنه فعاليت ضد مردمي بازگردند .

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان