میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در10 فوریه 2020 ساعت 6:17 ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 291 بازدید

سایت و کانال های «آفتاب لارستان»، «آگهی انتخاباتی» می پذیرد

سایت و کانال های «آفتاب لارستان»، «آگهی انتخاباتی» می پذیرد

همانطور که می دانید موضع سیاسی سایت «آفتاب لارستان» همواره «اصلاح طلبی» بوده است. این گروه رسانه ای البته در فضای منطقه ای فارغ از دیدگاه سیاسی خود بر آزادی بیان و انعکاس تمام دیدگاه ها تاکید کرده است.

در مورد انتخابات پیش رو اما پیشتر خواندید که اصلاح طلبان لارستان، خنج، گراش و اوز طی بیانیه ای رسمی و بنابه عدم تایید صلاحیت نامزدهای این طیف سیاسی در این حوزه انتخابیه «اعلام بی طرفی» و عدم حمایت تشکیلاتی از نامزدهای باقیمانده کردند لذا سیاستگذاری سایت آفتاب لارستان نیز به تبع این رویکرد، عدم حمایت از نامزدی خاص و انعکاس دیدگاه تمام نامزدها یا هواداران آنها بوده است. واضح است که در این فرایند خبرنگاران و اعضای تحریریه این رسانه ممکن است دیدگاه های خود را داشته باشند که لزوما موید دیدگاه این رسانه نیز نباشد.

بنا به همین رویکرد و با توجه به نزدیک شدن به موعد رسمی تبلیغات انتخاباتی، نامزدهای انتخابات می توانند محتوای تولیدی خود را با پرداخت هزینه طبق تعرفه، در اختیار این گروه رسانه ای بگذارند.

برای این کار می توانید با شماره ۰۹۱۷۱۸۱۶۷۰۴ از طریق تماس، پیامک و پیام رسان های واتساپ و تلگرام یا پست الکترونیک monshionline@gmail.com در ارتباط باشید.


1 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  “همانطور که می دانید موضع سیاسی سایت «آفتاب لارستان» همواره «اصلاح طلبی» بوده است. این گروه رسانه ای البته در فضای منطقه ای فارغ از دیدگاه سیاسی خود بر آزادی بیان و انعکاس تمام دیدگاه ها تاکید کرده است.”
  یه دروغی بنویسید که راست باشه
  بار ها شاهد بودیم که نظرات خلاف دوستان دوستانتان رو منتشر نمیکنید چرا که دوست دوست اصلاح طلب شماست
  یا بدتر مقالات که بر خلاف مشی اصلاح طلبی باشد را منتشر نمیکنید
  پس لطفا دم از آزادی دروغی نزنید.
  ________
  مدیریت سایت: با احترام به نطر جنابعالی، قضاوت را به مخاطبان منصف این سایت می سپاریم

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان