میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲:۴۹ ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 199 بازدید

ستاد راه اندازی «مجمع خیرین بخش مرکزی لارستان» آغاز به کار کرد

ستاد راه اندازی «مجمع خیرین بخش مرکزی لارستان» آغاز به کار کرد

اولین نشست ستاد راه اندازی مجمع خیرین بخش مرکزی لارستان امروز با حضور بخشدار مرکزی لارستان و اعضای ستاد آقایان قادری، علوی، یگانه، زارع، حق شناس و اعضای این مجمع در بخشداری مرکزی لارستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی لارستان، علی پیروز بخشدار مرکزی لارستان در ابتدای نشست در خصوص راه اندازی این مجمع گفت: خوشبختانه حرکت جدیدی در راه توسعه و خدمت به همشهریان عزیز در سطح منطقه آغاز شده و درآینده نزدیک از همه خیرین بزرگوار که در زمینه کارهای خیر از ۴۰ سال گذشته اقدام خوب و خداپسندانه ای انجام داده و آمادگی خود را اعلام نموده اند تقدیر و تشکر به عمل می آید.

پیروز تاکید کرد: امیدواریم برخی از موانع در دستگاه‌های اجرایی برداشته شود و اعتماد سازی بین دولت و خیرین به وجود آید تا دولت هم بتواند به تعهدات خود در این زمینه عمل کند.

این مسئول با بیان اینکه کم کاری بخش‌های دولتی نباید باعث شود زحمات خیرین از بین رود، افزود: ما در دولت سعی در فراهم سازی بستر و شرایط برای پروژه‌های خیر  ساز داریم تا نیت خیر آن‌ها به نتیجه برسد.

در ادامه این نشست اعضای مجمع ضمن تقدیر و تشکر از بخشدار مرکزی لارستان برای راه اندازی این مجمع در سطح منطقه گفتند: خیرین در مقابل مردم و جامعه احساس مسئولیت کرده و از دستمزد، دارایی و ثروت خود در راه کارهای خیر هزینه می‌کنند پس توقع ما از ادارات این است که خیرین را در این امر مهم همراهی کنند.


1 نظر

  1. دلسوز گفت:

    0

    0

    به نظرتون این کارا تاثیری ام داره در رشد منطقه؟؟؟؟؟!!!!!..به نظر که من خیر

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان