میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در18 مارس 2020 ساعت 9:51 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 381 بازدید

ستاد مردمی مبارزه با کرونا در «اوز» بازرسی های خود را تشدید کرد+ عکس

ستاد مردمی مبارزه با کرونا در «اوز» بازرسی های خود را تشدید کرد+ عکس

به گزارش اوز امروز، ستاد مردمی پیشگیری از کرونا در مرکز شهرستان اوز که به عنوان اولین  گروه مردمی در سطح استان فارس، در جهت مقابله با بیماری کرونا، تشکیل شد، با توجه به  وضعیت پیش آمده از مثبت بودن تست کرونا در شهرهای همجوار، فعالیتهای بازرسی خود را تشدید نمود.

این ستاد مردمی که پیش از این، به سرعت ساختار تشکیلاتی خود را تعریف کرده و  انسجام داده بود، نیروهای خود را در قالب بازرسین ستاد، و همکاری مستمر با ارگان های دولتی همچون فرمانداری، ستاد دولتی مبارزه با بیماری کرونا شهرستان، اصناف، کلانتری، نیروهای خدمتگزار بسیج و سپاه،یاوران شورا، هلال احمر و کادر بهداشت و درمان، با تشدید بازرسی ها در سطح شهر و با اضافه نمودن کادر بازرسی، فعالیت خود را افزایش داد.

بیست و پنجم اسفندماه نیز با ورود به توابعی از شهرستان اوز و روستاهای محلچه، فیشور، کوره، گلار، قلات (از پیشگامان طرح پیشگیری) اسلام آباد و کهنه، از نزدیک با ایست بازرسی ها و نحوه اقدامات پیشگیری بازدید به عمل آورده و راهکارهای همکاری و هماهنگی با ستاد مردمی مرکز شهرستان اوز، ارائه شد.

عمده فعالیتهای ستاد مردمی شهرستان اوز که با حکم فرمانداری در حال خدمت به جامعه هستند، تولید ماسک، انسجام تیم بازرسین، تیم آموزشی، پیشگیری، تیم پشتیبانی و تیم ایست بازرسی است.

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان