میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۶:۰۹ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 143 بازدید

ستایش «هویت باستانی و ملی» در مدارس لارستان

ستایش «هویت باستانی و ملی» در مدارس لارستان

گروه آموزشی تاریخ مدیریت آموزش و پرورش لارستان برنامه ای با عنوان «کارسوق شناخت تمدن های جهان باستان» در محل پژوهشسرای دانش آموزی لار برگزار نمود که مورد استقبال چشمگیر مسوولان شهرستان، دانش آموزان و اولیای آنها قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش لارستان، این برنامه که با هدف آشنایی دانش آموزان با میراث تمدن جهانی، ارتقای شناخت و سواد تاریخی وتقویت هویت ملی دانش آموزان به اجرا در آمد، دانش آموزان مدارس نرجس خاتون، فاطمیه، فرزانگان، فاطمه زهرا(س)، شادروان جدی و راه برتر و با همکاری پژوهشسرای دانش آموزی با برپایی غرفه‌هایی با موضوع و محورهای مختلفی از جمله: آشنایی با جشن ها و آیین های ایران باستان و سفره هفت‌سین، دست ساخته های دانش آموزی، طراحی و نقاشی بر روی سفال، بازسازی مسیر جاده ابریشم و… پذیرای بازدیدکنندگان بودند.

در کنار این غرفه ها نیز کارگاه آموزش زبان های باستانی و شش کارگاه با موضوعات مختلف در معرفی تمدن جهان باستان توسط دانش آموزان دایر بود که علاقمندان در کنار بازدید از غرفه ها از توضیحات تخصصی آنها نیز بهره مند می شدند.

در آیین افتتاح این مراسم که با حضور معاونین فرمانداری ویژه لارستان، مسوولان آموزش و پرورش، اعضای شورای اسلامی شهر لار، روسای تعدادی از ادارات و معتمدین شهر برگزار شد، دکتر اسماعیلی مدیر آموزش و پرورش لارستان و خانم دانش اعتمادی سرگروه درس تاریخ ، پیرامون این برنامه توضیحاتی بیان کردند. در ادامه و در طول برنامه نیز هنرمندانی از گروه های هنری شهر  به اجرای برنامه های زیبای سنتی پرداختند که بر جذابیت و شادابی این برنامه تاریخی می افزود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان