میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در20 سپتامبر 2020 ساعت 5:49 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 4 دیدگاه 269 بازدید

سرانجام در بخش «بنارویه» نیز «دادگاه» افتتاح شد

سرانجام در بخش «بنارویه» نیز «دادگاه» افتتاح شد

با حضور رئیس کل دادگستری استان فارس و معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان، دادگاه عمومی بخش بنارویه لارستان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان، در مراسمی با حضور حضرت حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی رئیس کل دادگستری استان فارس، جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، معاونین قضایی دادگستری استان، روسای دادگستری و دادستان های شهرستان های لارستان و داراب، امام جمعه، بخشدار، اعضای شوراهای اسلامی شهر و بخش و قشرهای مختلف مردم، دادگاه عمومی بخش بنارویه لارستان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

مساحت زمین دادگاه  ۱۲۰۰ مترمربع و زیربنای آن ۲۸۰ متر مربع است که با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال توسط خیرین محلی و دادگستری استان فارس نوسازی و تجهیز شده است.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی رئیس کل دادگستری استان فارس در سخنانی از رئیس دادگاه عمومی بخش بنارویه خواست که تقوا، مردم داری، انقلابی‌گری، رسیدگی به موقع پرونده ها، حمایت قاطع از شرکتها و کارخانجات تولیدی، پیشگیری از وقوع جرم و فعال کردن شوراهای حل اختلاف با مد نظر قرار دادن اصلاح ذات البین را سرلوحه کار خود قرار دهد.

در این مراسم حسنی معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان، سید ابراهیم مرتضوی رئیس دادگستری شهرستان لارستان، حجت الاسلام روانبخش امام جمعه، جعفری رئیس شورای اسلامی شهر بنارویه، حسینی رئیس شورای حل اختلاف شهر بنارویه و دبیرستاد استقرار دادگاه بخش و سهیلی رئیس دادگاه بنارویه به ایراد سخن پرداختند.

در ادامه علی سهیلی به عنوان رئیس دادگاه عمومی بخش بنارویه معرفی شد.

سهیلی پیش از این رئیس شعبه  ۴ حقوقی دادگستری شهرستان داراب بوده است.

رئیس کل دادگستری استان فارس در بدو ورودش به بخش بنارویه لارستان به گلزار مطهر شهدا رفت و قبور مطهر شهدا را عطرافشانی و گلباران کرد.


4 نظر

 1. اوزی ویک سوال از عدالت خانه فارس گفت:

  0

  0

  برای مردم اوز سوال است که چرا بخش سابق اوز وشهرستان فعلی اوز علیرغم اینکه ده سال استکه دنبال تاسیس دادگاه هستند تاکنون دادگاه در اوز مستقر نمیشود ایا عدالت ومساوات حکم نمیکند در شهرستانی که جمعیت ان از بخش های جویم بنارویه بیرم و… بیشتر است دادگاه تاسیس شود ایا این کار دادگستری فارس قابل قبول است

 2. گلایه یک شهروند اوز عدم مساوات گفت:

  0

  0

  چرا در مناطق کوچکتر از شهرستان اوز اداره هایی مانند دادگاه وثبت اسناد واملاک تاسیس نمی شود اما زندان منطقه در اراضی اوز دایر میکنند ولی از تاسبس دادگاه ودیگر ادارات مرتبط در اوز خبری نیست

 3. ماشالله به بخش بنارویه گفت:

  0

  0

  پیشرفت وترقی وافزایش ادارات در بخش بنارویه باعث میشود که بخش مجاور فکر نکند که روزگاری باید بنارویه وجویم ادغام شوند تا یک شهرستان تاسیس شود خیر اگر هم شهرستانی تشکیل شود مرکز ان شهر بزرگترست که برابر امار مرکز بنارویه می باشد

 4. اهل بنارو ساکن شیراز گفت:

  0

  0

  از ایجاد دادگاه بنارو خوشحال شودام دیگه جویم باید فکر تسلط وادغام بخش بنارویه را از کله اش بیرون کند خدا وکیلی شهر بنارویه از جویم بزدگتر است پیش بسوی تشکیل سایر ادارات

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان