میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در3 ژوئن 2015 ساعت 11:57 ب.ظ سرویس:اجتماعی 13 دیدگاه 5,529 بازدید

سرانجام مديريت دانشكده علوم پزشكي لارستان: فرامرزي رفت، رئوفي آمد

Untitled-1گزارش مراسم معارفه رئيس جديد دانشكده علوم پزشكي لارستان

سرانجام مديريت دانشكده علوم پزشكي لارستان: فرامرزي رفت، رئوفي آمد

محمد عارفيان: صبح روز سه شنبه ۱۲ خرداد ماه جلسه شورای اداری لارستان به منظور معارفه رئیس جدید دانشکده علوم پزشکی لارستان با حضور ایمانیه رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، جعفر پور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، نجیب زاده فرماندار لارستان، سید محمد حسن آیت اللهی و مدیران نهاد ها و جمعی از مردم و خیرین در سالن اجتماعات فرمانداری لارستان برگزار شد.

نجیب زاده: حضرت آقا اعتبارش به خود آقا بود

در ابتدای این جلسه پس از تلاوت آیات قرآن کریم و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران مجری جلسه از فرماندار لارستان به عنوان اولین سخنران دعوت کرد. علی اکبر نجیب زاده با تبریک عید نیمه شعبان و گرامي داشت یاد و خاطر امام خمینی(ره) به ۱۹ خرداد ماه سالگرد ارتحال حضرت آیت الله آیت اللهی اشاره و تصريح كرد: اعتبار ما به مسئولیت ماست اما حضرت آقا اعتبارش به خود آقا بود؛ حضرت آقا زمان شاه آقا بود، بعد از انقلاب هم آقا بود و واقعا حاکم قلب ها بود و این بر می گردد به صداقت و وارستگی ایشان.

IMG_1806

معاون استاندار فارس در ادامه به برخي سوء برداشت ها از اظهارات اخير خود اشاره كرد و گفت:‌ متاسفانه فرماندار هر صحبتی می کند از آن سوء استفاده می شود؛ مثلا وقتي ما می گوییم در دولت سابق به لارستان کم توجهی شده است، عده اي می گویند حتما منظور فرماندار با دکتر جعفرپور بوده است؛ درصورتي كه وقتی من می گویم دولت سابق منظورم پنج سال اول دولت قبل است و روشن است كه دو سال آخر که دکتر جعفرپور نماینده شدند دولت ديگر پولی نداشت و ما متاسفانه از سال هاي اول دولت سابق که فرصتي طلایی بود استفاده نکردیم و این جمله چه ربطی به آقای جعفرپور دارد؟! وي افزود: احتمالا حالا هم با این سخنان پس فردا بگویند که «فرماندار از دکتر جعفرپور حمایت کرد»! و بهتر است همگي اخلاق را در اظهار نظرهايمان رعايت كنيم.

وی همچنين درخصوص معارفه رئیس جدید دانشکده علوم پزشکی لارستان با بیان اینکه کمتر در این جلسات از کسی که معارفه می شود تعریف می کنم، تاكيد كرد: از دکتر فرامرزی براي مدتی که در این مسئولیت بودند و زحمات زیادی کشیدند تقدیر و تشکر می کنم و برای خانم دکتر رئوفی هم آرزوی موفقیت دارم.

جعفرپور: در دانشکده علوم پزشکی لارستان تحول ساختاری و بودجه ای ایجاد شد

در ادامه جلسه دکتر جمشید جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش پشت تریبون قرار گرفت. وی نیز با تبریک عید شعبان و تسلیت فرا رسیدن سالگرد رحلت امام(ره) و حضرت آیت الله آیت اللهی،گفت: ان شالله در این جلسه معارفه بتوانیم شروع کننده یک دوران جدید و مثمر ثمری در حوزه بهداشت و درمان باشیم.

وی بیان داشت: خدمت بزرگی که دولت یازدهم در مورد طرح تحول سلامت در حوزه بهداشت و درمان انجام داد بر هیچکس پوشیده نیست و یک حرکت بزرگ و حساب شده بود که رضایت عمومی را به دنبال داشت و مرحله به مرحله این طرح در حال گسترش و اجرا شدن است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به وضعیت دانشکده علوم پزشکی لارستان نیز اشاره ای داشت و گفت: این دانشکده از سال ۹۲ به موجب قانون بودجه استقلال پیدا کرد و تحولی به لحاظ ساختاری و بودجه ای ایجاد شد و توانست گام های خوبی را هم برای مرکز شهرستان و بخشهای تابعه بر دارد.

جعفر پور در پایان سخنان كوتاه خود ضمن تشکر و قدردانی از دکتر فرامرزی برای مدیر جدید دانشكده علوم پزشكي لارستان اظهار اميدواري كرد که با برنامه ریزی و طراحی و سازماندهی گام های موثر و بهتری را برای ارتقای سطح بهداشتی، خدماتی و آموزشی بر دارد.

ایمانیه: تا آخر سال ۹۴ تحولی در عرصه سلامت لارستان انجام خواهد شد

رئيس دانشگاه علوم پزشكي شيراز سخنران بعدی این مراسم بود. وی نیز اشاره ای به مناسبت های پیش رو داشت و یاد و نام آیت الله آیت اللهی و آیت الله موسوی لاری را گرامی داشت و خاطر نشان کرد: بزرگان خطه لارستان واقعا مایه افتخار استان و ایران هستند.

IMG_1846

وی گفت: نام لار با خیرین آن عجین شده است و در عرصه سلامت از همکاری و همیاری خیرین محترم بسیار استفاده کرده ایم.

وي در ادامه با تشکر از تلاش هاي دکتر فرامرزی افزود: با توجه به اينکه در استان در بحث بیماری های واگیر به حضور ایشان نیاز داشتیم خواستیم که در استان خدمت کنند و اخیراً استاندار فارس نیز حکمی در این خصوص به ایشان دادند.

ايمانيه در ادامه با اشاره به وحدت منطقه لارستان بزرگ، اختلافات بین شهرها را زمزمه های شیطان دانست و با بیان اینکه همه برای ارتقای سطح بهداشت و درمان شهرستان های لارستان، خنج و گراش که در یک حوزه انتخاباتی هستند تلاش کنند، تصریح کرد: امکاناتی که در این حوزه وجود دارد بی نظیر است و اگر هم افزایی شود و همه کمک کنند قطعاً موفق ترین حوزه جغرافیایی استان و حتی کشور در عرصه سلامت خواهد شد.

وی در پایان سخنان خود ضمن آرزوی موفقیت برای خانم دکتر رئوفی در امر مدیریت اين دانشکده گفت: ایشان تنها رئیس دانشکده ای هستند که در بین ۶۱ دانشگاه و دانشکده کشوری از بين خانم ها انتخاب شده اند. وی همچنین اضافه کرد: بنده متعهد می شوم که با همکاری دکتر رئوفی و همکارانشان تا آخر سال ۹۴ تحولی در عرصه سلامت لارستان انجام شود.

رئوفي: از استادان، دانشجويان و خيران تقاضاي ياري دارم

سخنران پایانی این مراسم نیز دکتر عاطفه رئوفی رئیس جدید دانشکده علوم پزشکی لارستان بود. وی در بخشی از سخنان خود گفت: در جهت ارتقای کیفیت و خدمات دانشگاهی از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد و از همین تریبون فرمانداری دست یاری به سوی استادان، دانشجویان، خیرین و مردم دراز خواهم کرد.

IMG_1958

وی افزود: اجازه دهيد آنچه با عنوان هدف های کلان این مجموعه تعریف کردیم پس از انجام کارهای کارشناسی در جلسات آتي اعلام کنم.

در پایان این مراسم حکم ریاست دانشکده علوم پزشکی لارستان به وی اعطا شد همچنین از خیرین عرصه سلامت نیز با اهدای لوحی تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است دکتر فرامرزی رئیس سابق دانشکده علوم پزشکی لارستان در این جلسه حضور نداشت.

مطلب مرتبط:

گزارش تصويري مراسم معارفه رئيس جديد دانشكده علوم پزشكي لارستان

 


13 نظر

 1. دردمند گفت:

  0

  0

  جناب فرماندار درست صحبت کنند تا سو برداشت نشود . ضمن اینکه جای خوشحالی داره که فرامزی رفت چون هفته ای دو روز بیشتر لار نبود و همیشه با همکاراش درگیر بود . حمایت از نیروهای بومی و مستعد نتیجه میده

 2. لارستانی گفت:

  0

  1

  کسی با مدیریت زنان مخا لفتی ندارد ولی در این پست وبا توجه به اهمیت و وسعت منطقه وصرورت سرکشی این کار از یک مزد بیشتر بر میاید لابد در لارستان قحط الرجال است چونکه در ۶۴ دانشکاه دیگر در تمام ایران همگی مسولین ان از اقایان هستند

 3. لاري گفت:

  1

  0

  اينكه اولين رييس دانشگاه زن از لار هست باعث افتخار ما لاريهاست

 4. دلسوز لار گفت:

  1

  0

  علت قحط الرجال پزشک در لار:
  دبیرستان تیزهوشان پسرانه لار از ۷۹تا۸۵اصلا رشته تجربی نداشت در نتیجه پزشک مرد بومی تازه فارغ التحصیل نداریم .همه مهندس شدند و مهاجرت کردند
  فرارمغزهای لاری از لار و رفتن بسوی کلانشهرها را دریابید .شهرمان هیچ توسعه صنعتی پیدا نکرده و لی بسیاری از نخبگان آن مهندسی خوانده و بناچار برای یافتن کار دل از زادگاه میبندند.

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  در عزل و نصبهاي لارستان زن يا مرد بودن مهم نيست. مهم نزديكي افراد به نماينده محترم مجلس است. بالاخره بعدا و در ايام انتخابات مي تونه از كمك اونها استفاده كنه.

 6. لاری گفت:

  0

  1

  اظهر من الشمس هست که چه کسی این خانم را رییس بیمارستان کرده است
  وگرنه من شنیدم خود این خانم هم تمایل چندانی به گرفتن این پست نداشته ولی بخاطر
  یک سری مسایل، این پست را قبول کرده

 7. مجيد گفت:

  1

  0

  شما كه هنوز فرق بين بيمارستان و دانشكده رو نميدونيد ،چطور بخودتون حق ميدين حرف بزنيد ،اين خانم رييس دانشكده است نه بيمارستان!!!!!!!!!!!!

 8. مددکار گفت:

  1

  0

  سلام خدمت همشهریان عزیز.
  به عنوان فردی که فقط در هفته یکبار افتخار همکاری اداری با خانم دکتر رئوفی را داشته ام ، افتخار میکنم که چنین فرد توانمند ، با ایمان و معتقدی به این سمت انتخاب شدند.توفیق روزافزون این خواهر بزرگوار را از خداووند منان خواهانم و امید آن دارم که تمام پرسنل دانشگاه و همشهریان عزیر ، همکاری خوب و پسندیده ای را جهت پیشبرد امور با ایشان داشته باشند.

  • حمید گفت:

   1

   0

   از اینکه یک زن مسول بیمارستان شده خوشحالم و دوم اینکه به خاطر لاری بودن امیدوارم درصدد رفع مشکلات بیمارستان باشند برایشان آرزوی موفقیت می کنم

 9. یه لاری دلسوز گفت:

  0

  0

  بلاخره بده بستان ها نتیجه داد و دین آقای […] به خانواده […] بعد از انتخابات ادا شد

 10. هادی دلواپس گفت:

  0

  0

  راستی رئیس دانشکده علوم پزشکی که همین هفته گذشته انتخاب شد(خانم دکتر رئوفی) برچه اساسی بوده ایا ایشان با ارتباط مفید با وزارتخانه میتواند اعتبار ات جذب کند-رشته ها افزایش دهد- حداقل در حوزه کاری خودش دانشکده را توسعه دهدبا توجه به نوپا بودن دانشکده ایشان توان دوندگی داردیا نه فقط براساس معیارهای دیگر بوده است .آیا روزی می رسد که فاصله پزشکی لاربا جهرم کاهش یابد امید است بر اساس نیاز شهرستان باشدنه بر اساس رابطه ویا ناخوشایندی ازفرد قبلی-باید دید چه تحولی ایجاد میشود توسعه دانشگاه وبیمارستانها یا سقوط آزاد

 11. دوست گفت:

  0

  1

  حالا باید رد عمل, همه چیز را دید و قضاوت کرد.
  ما متظر گذشت زمان خواهیم ماند.
  آیندگان در مورد ما قضاوت خواهند کرد

 12. غریبه ی آشنا گفت:

  0

  1

  سلام. به نظر من علوم پزشکی لار باید رشته های متنوع تری از رشته های پیرا پزشکی بیاره. همچنین کارشناسی ناپیوسته رشته های متنوع بهداشت.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان