میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در18 می 2015 ساعت 12:52 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,546 بازدید

سرای جهاندیدگان مهر لارستان ميزبان جشن عيد مبعث پيامبر اكرم(ص)

سرای جهاندیدگان مهر لارستان ميزبان جشن عيد مبعث پيامبر اكرم(ص)

آمنه نبي زاده: مراسم جشن عید مبعث پيامبر اكرم (ص) با همت حوزه مقاومت بسیج اصناف و کارگری و همکاری امور فرهنگی سرای سالمندان در محل مذکور برگزار شد.

در این مراسم که با ادای نماز جماعت مغرب و عشا و ضیافت شام همراه بود، مسئولانی از فرمانداری ویژه، ناحیه مقاومت بسیج سپاه، سازمان  بهزیستی، سازمان تامین اجتماعی، اتاق اصناف و تشکلات خانه کارگر لارستان نيز حضور داشتند.

New-Image

در ابتدای مراسم پاسدار عبدالرزاق صفري مسئول بسیج اصناف و کارگری لارستان ضمن بيان خیر مقدم و تبریک عید سعید مبعث، چهار هدف عمده را در برگزاری این مراسم در سرای سالمندان دخیل دانست: اول تشریح جایگاه رفیع سالمندان در فرهنگ اسلامی؛ دوم حضور در میان سالمندان و ساعتی تفکر در احوالات شخصی جهت تزکیه نفس و پرهیز از غرور و تقرب به خدا؛ سوم دلجویی از سالمندان و تقسیم شادماني و سرور با آنان از طریق برگزاری جشن و چهارم تقدیر از پرسنل خدوم و زحمت کش سرای سالمندان که تمام زندگی خود را صرف خدمت به سالمندان عزیز می کنند.

در ادامه مراسم فروتن مسئول سرای سالمندان ضمن بيان تبریک و خیر مقدم به مدعوین، در مورد روند تاسیس و شکل گیری سرای سالمندان مهر و خدماتی که این مجموعه به سالمندان ارائه می کند، نکاتی را بیان كرد و از شورای حوزه مقاومت بسیج اصناف و کارگری و سایر دست اندر کاران به خاطر همکاری در برگزاری این مراسم قدردانی نمود.

پس از سخنرانی، برنامه های جذاب و متنوعی از قبیل اجرای گروه سرود طاها ،گروه سرود ناشنوایان کورده و گروه شمشیر بازی سنتی شهر خور برگزار شد و سالمندان در کنار حضار اوقات خوشی را در این ایام جشن و سرور سپری کردند.

در پایان جشن نیز از زحمات پرسنل سرای سالمندان و دست اندر کاران برگزاری جشن تقدیر  به عمل آمد و از طرف بسیج اصناف  وکارگری هدایایی به سالمندان اهدا شد.

New-ImTage

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان