میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در29 اکتبر 2020 ساعت 11:17 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 204 بازدید

سربلندی من و همکارانم روزی است که بتوانیم تصادفات را به حداقل برسانیم

مدیرکل جدید راه و شهرسازی لارستان:

سربلندی من و همکارانم روزی است که بتوانیم تصادفات را به حداقل برسانیم

به گزارش زینب دلام از آفتاب لارستان، حسن شبانی در مراسم معارفه‌اش که روز پنج‌شنبه در سالن شهید امامی فرمانداری ویژه لارستان برگزار شد اظهار کرد: از نظر من، خدمت به این خطه ثواب بیشتری دارد و قطعا رضای خدا در آن بیشتر خواهد بود.

وی تصریح کرد: پتانسیل‌های زیادی در منطقه وجود دارد؛ در واقع، این منطقه می‌تواند دروازه ورود و خروج کالا به داخل و خارج کشور و دروازه ورود و خروج مسافر و گردشگران به داخل و خارج کشور باشد.

مدیرکل جدید راه و شهرسازی لارستان خاطرنشان کرد: کریدورهای حمل و نقل و کریدورهای تجاری، داخلی و خارجی، ترانزیتی تبادل کالا، خیران و… از پتانسیل‌های این منطقه است.

شبانی اظهار کرد: نمی توان به بسیاری از پروژه‌های اینجا به شکل منطقه‌ای نگاه کرد، بسیاری از این پروژه ها فرا استانی و فرا ملی هستند، همانند پروژه جهرم به لار و بندرعباس، چه در بحث بزرگ‌راهی و چه در بحث ریلی، همچنین، پروژه پارسیان-لامرد-خنج-فیروزآباد-شیراز پروژه‌هایی هستند که نمی‌شود به شکل منطقه‌ای به آن‌ها نگاه کرد.

وی تصریح کرد: من اعتقاد دارم که ما با تعامل با مسئولان بالادستی و رایزنی‌های خاص خود قطعا می‌توانیم آن‌ها را به سمتی که سرانجام است برسانیم.

مدیرکل جدید راه و شهرسازی لارستان خاطرنشان کرد: تامین مسکن نیازمندان با حمایت خیران و مسئولان بالادستی قطعا در دستور کار قرار می‌گیرد.

حسن شبانی با تاکید بر توسعه در منطقه و توسعه زیرساخت‌ها گفت: امیدواریم بتوانیم به صورت متوازن، موضوع توسعه را در منطقه داشته باشیم؛ قطعا با توسعه زیرساخت‌ها می‌توانیم منطقه را توسعه دهیم که این موضوع، کاهش تلفات جاده‌ای را به‌دنبال خواهد داشت.

وی تصریح کرد: باید با مدیریتی جهادی، اتحاد و همبستگی، کمک بزرگان، خیران، نمایندگان و پتانسیل‌هایی که وجود دارد دست به دست هم دهیم تا بتوانیم پروژه‌ها را به سرانجام برسانیم.

مدیرکل راه و شهرسازی لارستان خاطرنشان کرد: سربلندی من و همکارانم روزی است که بتوانیم تصادفات را به حداقل برسانیم، جاده‌های ایمن داشته باشیم، بی‌خانه‌ای را خانه‌دار کنیم و مشکلات منطقه را حل کنیم.

شبانی با اشاره به اینکه معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی نیز پیگیر مشکلات پرسنل و مجموعه هستند گفت: از ایشان می‌خواهیم که در بحث توسعه منابع انسانی ما را حمایت کنند تا بتوانیم در توسعه منابع انسانی، شایسته سالاری، بومی‌سازی پرسنل و بخش رفاهیات و مسکن پرسنل قدم‌هایی برداریم.

وی تصریح کرد: کسی برای من عزیز است که کار و تلاش کند، تخصص و تعهد لازمه شایسته‌سالاری است.

مدیرکل راه و شهرسازی لارستان خاطرنشان کرد: در بحث اجرای پروژه، دو موضوع باید مدنظرمان قرار گیرد، یک، کیفیت پروژه، دو، سرعت اجرای پروژه؛ اگر می‌خواهیم سرمایه‌گذاری مطمئنی داشته باشیم، هزینه‌های تعمیر و نگهداری آن بعدا بالا نباشد، عمر مفید پروژه‌ها بالا برود و به مدیریت بحران کمک کنیم، قطعا باید باکیفیت باشد که این وظیفه مشاور، پیمانکار و آزمایشگاه فنی مکانیک خاک است.

حسن شبانی افزود: در سرعت بخشیدن این کار هم، پروژه‌ای که خیلی روی زمین کشیده می‌شود قطعا لذتش برای مردم دیگر احساس نمی‌شود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان