میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در30 دسامبر 2020 ساعت 4:11 ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 288 بازدید

سردار بوعلی نگاه پدر و فرزندی به من داشتند/ اگر حرفی زدیم و کدورتی ایجاد شده ما را ببخشید

سرهنگ امیر جاهدی در مراسم تکریم خود:

سردار بوعلی نگاه پدر و فرزندی به من داشتند/ اگر حرفی زدیم و کدورتی ایجاد شده ما را ببخشید

به گزارش زینب دلام از آفتاب لارستان، سرهنگ امیر جاهدی در مراسم تکریم خود که صبح سه‌شنبه ۹ دی برگزار شد با تشکر از همراهی‌ها و همگامی‌های مردم، بسیجیان، مسئولان، فرماندهی سپاه فجر استان فارس و معاونت‌های آن اظهار کرد: در مدتی که مسولیتی در مجموعه شهرستان داشتم، بزرگوارانی صمیمانه ما را همراهی کردند، اول از فرماندهان پایگاه‌های مقاومت و بسیجیان تشکر می‌کنم که بار اصلی ماموریت‌های سپاه و بسیج به‌ویژه نیروی مقاومت بر روی دوش آن‌هاست و با جوهره اخلاص و ایمان و با روح انقلابی همه این ماموریت‌ها را جانانه پذیرفتند و ما همراه و همگام آن‌ها بودیم نه اینکه آن‌ها همراه و همگام ما شده‌اند و این ثمره بصیرت و بینش امام راحل است.

وی تصریح کرد: از همراهی و همگامی همه مسئولان شهرستان که در راس امام جمعه، معاون استاندار، اعضای شورای تامین، همه ادارات، نهادها و ارگان‌هایی که با مجموعه انقلابی سپاه و بسیج همراه و همگام شدند که شاید در مجموعه شهرستان بی‌نظیر و البته کم‌نظیر باشد تشکر می‌کنم.

فرمانده سابق سپاه ناحیه لارستان خاطرنشان کرد: از همکاران و همیارانم در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان تشکر می‌کنم که سال‌ها من را تحمل کردند.

سرهنگ جاهدی اظهار کرد: یک روزی آمده‌ایم و الآن هم از محضر شما مرخص می‌شوم، ما کاری نکرده‌ایم، فقط یک خدمتگزار و خادم کوچک بودیم، از همراهی خیران، علمای شیعه و سنی منطقه و کسانی که ما را صمیمانه همراهی کردند سپاسگزارم.

وی با طلب حلالیت گفت: اگر حرفی زده شد، سخنی گفتیم و کلامی بر زبان‌مان جاری کردیم که شاید کدورتی ایجاد شده است در این دنیا ما را ببخشید، از خطاهای ما بگذرید و ما را حلال کنید.

فرمانده سابق سپاه ناحیه لارستان تصریح کرد: سعی کردیم در این سال‌ها آنچه از دست‌مان برمی‌آید انجام دهیم، از سردار بوعلی به صورت ویژه تشکر می‌کنم که نگاه پدر و فرزندی به من داشتند.


1 نظر

  1. مسعود راسخی گفت:

    0

    0

    برادر عزیزم جناب آقای جاهدی
    افتخار دوستی چندین ساله و همکاری با جنابعالی در زمان تصدی معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری لارستان را هیچگاه از یاد نخواهم برد چرا که شاهد خدمت خالصانه و صادقانه شما بودم. اینک که پس از چند سال خدمات شایسته و ارزشمند جهت انجام وظیفه در سنگر دیگری دیار ولایتمدار لارستان را ترک می نمائید بر خود وظیفه می دانم بعنوان یک شهروند زحمات و تلاش های شما در دوران فرماندهی ناحیه مقاومت سپاه لارستان و حضور فعال و خستگی ناپذیرتان در انجام ماموریت های محوله را ارج نهاده و تشکر نمایم. امیدوارم همواره در ادامه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و سربلند باشید.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان