میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۶ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۹:۳۰ ق.ظ سرویس:عناوین اصلی یک دیدگاه 706 بازدید

سرمایه‌گذاری ده میلیاردی با ۳۰۰ نفر اشتغال‌زایی/فرماندار، نخستین کلنگ سال «تولید و اشتغال» را به زمین زد

کارخانه‌ای با سرمایه‌گذاری ده میلیارد تومانی بخش خصوصی

فرماندار نخستین کلنگ سال «تولید و اشتغال» را به زمین زد

احمد خضری/عصر اوز: در لبیک به پیام رهبر معظم انقلاب و در اولین روز کاری اداری در سال ٩٦ (سال تولید و اشتغال) سرمایه گذاری یکصد میلیارد ریالی در جنوب استان فارس در شهر اوز با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان آغاز شد.

روز شنبه پنجم فروردين سال ۹۶ و در اوج  ثبت نام از داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و همچنین ستاد تسهیلات  سفرهای نوروزی و در روزی که  رحمت الهی به شدت می بارید، جلیل حسنی حقيقى معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان به همراه علی اصغر علی پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری و جمعی از رؤسای ادارات لارستان، کارخانه «اوز بتن» را با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال در شهرک صنعتی اوز کلنگ زنی کردند.

فرماندار ویژه لارستان در این مراسم خاطرنشان کرد: این پروژه در لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتعال و با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی توسط آقای درویش‌علی غیاث پور درشهرک صنعتی اوز ایجاد می‌شود و قرار است سالانه ۲۰۰ هزار مترمکعب  قطعات بتونی تولید کند.

حسنی با تأکید بر آغاز عملیات اجرایی طرح بلافاصله پس از کلنگ زنی، اظهار کرد: این کارخانه جزء کارخانه های مطرح  در کشور و خاورمیانه است که با این فن‌آوری جدید در شهرک صنعتی اوز احداث می‌شود.

وی با بیان اینکه این کارخانه تولید قطعات بتونی با اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریال  طی ۶ ماه آینده احداث می‌شود؛ تأکید کرد: برای دریافت مجوز این پروژه، پیگیریهای مستمری از طریق اتاق جذب و حمایت از سرمایه گذاری فرمانداری ویژه لارستان، اداره صنعت، معدن و تجارت، بخشدارى، كارگروه توسعه و اشتغال بخش اوز به دبيرى مهندس ملك زاده و سایر ادارات ذیربط انجام شد. او افزود: همچنین اجرای چنین طرح هایی از طریق جلسات مکرری که با سرمایه گذاران و خیرین عزیز لارستانی در سال ۹۵ انجام شد، به تحقق پیوست.

فرماندار ویژه لارستان در ادامه گفت: مساحت این کارخانه که در دو فاز احداث می‌شود، ۶ هزار مترمربع در فاز اول و در فاز دوم (در آینده) نیز بیش از ٧٢٠٠ متر مربع خواهد بود که با همکاری همه مسئولان تمامی زیرساخت‌های لازم مانند آب، برق، تلفن و گاز برای این کارخانه فراهم شده است.

حسنی تصریح کرد: بر اساس مطالعات اولیه این کارخانه نیاز این منطقه و اکثر شهرستانها و استان‌های جنوبی را می‌تواند تأمین کند و در توسعه بخش اوز، شهرستان لارستان و استان نقش بسزایی دارد و با بهره‌برداری از این کارخانه گام خوبی در زمینه توسعه و اشتغال‌زایی منطقه برداشته می‌شود.

درویش‌علی غیاث پور سرمایه گذار این طرح نیز گفت: بحمدالله زمین مورد نظر در شهرک صنعتی اوز به همراه تمام تجهیزات و خودروهای سنگین این کارخانه از جمله جرثقیل، کمپرسی، لودر و دیگر ماشین آلات کارحانه خریداری شده که در سریع ترین زمان ممکن این کارخانه کار خود را شروع خواهد کرد. وی ادامه داد: در این کارخانه قطعات پیش ساخته بوتنی، دیوار پیش ساخته، بلوک های دکوری، نما و ضد حریق سبک، تک لبه، زیرسازی شهری، و دیوار چینی پیش ساخته ساخته خواهد شد. غیاث پور در پایان یادآور شد با احداث این کارخانه برای ۳۰۰ نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم اشتغال زایی می شود.

گفتنی است در این مراسم بخشدار، رئيس اتاق اصناف، دبير كارگروه توسعه و اشتغال اوز، رئيس شوراى اسلامی این شهر و صديق پيرزاد نيز به طور خلاصه در مورد اقتصاد مقاومتى، توليد، اشتغال و سرمایه‌گذارى سخن گفتند. در مراسم كلنگ زنى، رئيس اداره صنعت، معدن و تجارت لارستان، شهردار، اعضای شوراهای اسلامی شهر و بخش و رؤسای ادارات مستقل بخش اوز و جمعی از معتمدین و خیرین محلی حضور داشتند.


1 نظر

  1. اوزی گفت:

    0

    0

    به سرمایه گذاران محلی که باعث رونق وپیشرفت منطقه میشوند وبا ایجاد کار خانه سبب به گار گیری جوانان میشوند. درود میفرستیم. اینشاالا بخش بزرگ اوز که مستحق ارتقا. وتوسعه است بیشتر از پیش. اباد شود

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان