میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در25 جولای 2020 ساعت 12:07 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 395 بازدید

سرپرست جدید روابط عمومی اداره کل راه لارستان منصوب شد

سرپرست جدید روابط عمومی اداره کل راه لارستان منصوب شد

محمدرضا باقرى فرد، مديركل راه و شهرسازى لارستان در حکمی، احسان تابنده را به سمت «مشاور مديركل و سرپرست روابط عمومى اداره كل راه و شهرسازى لارستان» منصوب کرد.

در متن حکم انتصاب احسان تابنده آمده است: با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی، به موجب این حکم به سمت مشاور مديركل و سرپرست روابط عمومى اداره كل راه و شهرسازى لارستان  منصوب می شوید.

امید است ضمن تعامل و همکاری با معاونین، مدیران و روساى ادارات ستادى و شهرستانى در جهت پیگیری امور و نیز استفاده مؤثر و تعامل با اصحاب رسانه و همچنین نظارت مستقیم بر کلیه امور مربوط به روابط عمومی در چارچوب آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اهداف عالیه اداره كل راه و شهرسازى لارستان کوشا باشید.

موفقیت جنابعالی را از ایزد منان مسئلت دارم.

وى همچنين از خدمات مؤثر مهدى مصدق در طول مدّت مسئولیت تقدیر به عمل آورد و براى ايشان در پست ریاست مدیریت بحران اداره کل راه و شهرسازی لارستان آرزوى موفقيت كرد.


1 نظر

  1. لارستانی گفت:

    0

    0

    باسلام لطفا اقای مویرکل پاسخگو باشد که چگونه بدون هیچ گزینشی اقای […] کارمند اداره کل شده شنیدها از این حکایت دارد که ایشان با […] وارد اداره کل شده اگر این درست باشد مدیرکل باید پاسخگو باشد ما پیگیر این جریان از طریق بازرسی کل کشور هستیم نباید مدیرکل برای اینکه بخواهد […]

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان