میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۹:۴۸ ب.ظ سرویس:برگزیده ها 7 دیدگاه 582 بازدید

«سعیده آرین» به سرپرستی هنرستان «کمال المک» تهران منصوب شد

«سعیده آرین» به سرپرستی هنرستان «کمال المک» تهران منصوب شد

«سعیده آرین» هنرمند لاری ساکن تهران و فرزند مرحوم «رحیم آرین» رئیس اسبق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان طی حکمی به سرپرستی هنرستان معروف «کمال الملک» تهران منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران دربخشی از این حکم آمده است:

با استمداد از الطاف بیکران الهی و نظر به تجربه، تخصص و تعهد سرکار عالی، به موجب این حکم به سمت «سرپرست هنرستان کمال الملک» منصوب می شوید.

در این مراسم که مهرشاد کاظمی معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل  نیز حضور داشت به پیشینه تاریخی و خدمات این هنرستان در هنرهای تجسمی کشور اشاره نموده و خاطر نشان کرد؛ جایگاه بین المللی هنرستان کمال الملک بایستی احیاء گردد.

وی افزود با تأسیس هنرستان کمال الملک در سال ١٣١٨ و تربیت شاگردان این مکتب، هنرهای تجسمی جان تازه ای یافته و در حال حاضر با برنامه ریزی های صحیح آموزشی، نیازمند ارتقای جدی تر می باشد.

گفتنی است: سعیده آرین که سابق بر این مسئولیت نماینده مدیر کل در امور هنرستان ها را برعهده داشته و دانش آموخته پژوهش هنر است در این معارفه گفت: هنرهای اسلامی در کشور محروم واقع شده و جامعه هنرهای تجسمی نیازمند رجوع به پیشینه غنی فرهنگی هنری است و هنرستان کمال الملک با توجه به جایگاه و پیشینه تاریخی اش می تواند مأمنی برای مراجعات علمی آموزشی به هنرهای ایرانی – اسلامی باشد.

وی افزود درهای هنرستان کمال الملک به روی تمامی علاقمندان، پژوهشگران و هنرمندان گشوده است و از طرح و پیشنهادات در مسیر بهبود فعالیت های این مجموعه استقبال می شود.

در پایان از زحمات محمد حسن طاهری سرپرست  پیشین هنرستان کمال الملک در مدت فعالیتش که منشاء خدمات ارزشمندی بود تقدیر و تشکر به عمل آمد.

گفتنی است ؛ هنرستان کمال الملک به نشانی خیابان انقلاب، خیابان نور محمدی، کوچه سردار از قدیمی ترین هنرستان های کشور و محل آموزش رشته های هنرهای تجسمی نقاشی، نگارگری، مجسمه سازی، گرافیک، طراحی فرش و … و وابسته به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران می باشد.


7 نظر

 1. بانوی لاری گفت:

  2

  0

  بی شک اگر در لار می ماندی درگیر حواشی می شدی و از پیشرفت
  باز می ماندی. بهتر که رخت بربستید و رفتید. از صمیم قلب تبریک می گویم. پاینده باشید

 2. ناشناس گفت:

  1

  0

  موفق باشی

 3. همشهری گفت:

  0

  0

  دختر خاله،تبریک میگم عزیزم،انشالله در تمام امور زندگی وکار موفق ومؤید باشی

 4. خانوم معلم گفت:

  0

  0

  این خانوم الگوی من هستن
  خیلی موفقیتاشون برام ارزشمنده …
  با آرزوی موفقیت روز افزونشون

 5. مجید بامدادی گفت:

  0

  0

  باعث افتخار است.
  تبریک و آرزوی موفقیت.

 6. Saeed Mahmoodian, M.D. گفت:

  0

  0

  Dear Saeedeh
  I hope your are well. I would like to congratulate you for your new position and to wish you the best in serving Iranians with up to date views and commentaries about Iranian-Islamic arts. Dr. Saeed Mahmoodian

 7. Saeed Mahmoodian, M.D. گفت:

  0

  0

  Dear Saeedeh
  I would like to congratulate you for your new position and to wish you the best in serving Iranians with up to date views and commentaries about Iranian-Islamic arts. Dr. Saeed Mahmoodian

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان