میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در31 دسامبر 2020 ساعت 5:28 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 282 بازدید

سعی کردم مستقل باشم و کسی نتواند به من نفوذ کند/ از مردم لارستان جز خوبی ندیدم

دادستان سابق لارستان در مراسم تکریم خود:

سعی کردم مستقل باشم و کسی نتواند به من نفوذ کند/ شهر دوم من لار است و به این شهر تعصب دارم/ از مردم لارستان جز خوبی ندیدم

مراسم تکریم و معارفه دادستان لارستان، با حضور معاون قضایی دادگستری کل استان فارس، فرماندار ویژه لارستان، فرمانده سپاه لارستان، امام جمعه شهر لار، فرماندار اوز، قضات و کارمندان دادگستری لارستان، فرمانده نیروی انتظامی لارستان، اعضای شورای تامین و مسئولان ادارات شهرستان، صبح امروز، در سالن شهید امامی فرمانداری ویژه لارستان برگزار شد.

به گزارش زینب دلام از آفتاب لارستان، دادستان سابق لارستان در این مراسم با اشاره به اینکه هفت سال در خدمت مردم لارستان بوده است اظهار کرد: قاضی عادل باید دارای ویژگی هایی باشد که از جمله آن‌ها ایمان قلبی و عملی، استقلال قضایی چه در بُعد سیستمی و دستگاه قضایی و چه در خود شخص قاضی، پرهیز از وابستگی به صاحبان قدرت و ثروت، اقتدار قاضی برای اجرای حکم و گرفتن حق، احساس مسئولیت و پرهیز از روزمرگی، عدم امکان نفوذ در شخص قاضی، اشتیاق به اجرای عدالت و پرهیز از انفعال، معنویت و توکل و توسل به خداوند است.

ابوذر رنجبر در مورد عملکرد خود گفت: قضاوت در مورد اینکه در این مدت چه اقدامات و کارهایی انجام دادیم را اول به خدا و بعد تاریخ و مردم لارستان واگذار می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: من سعی می کردم مستقل باشم و کسی نتواند به من نفوذ کند، تمام مشکلات و حواشی که ناشی از این استقلال و عدم نفوذ بوده است را به جان می‌خریم، اگر صدها بار بمیریم و زنده شویم باز هم بر عهدمان هستیم و خواهیم بود، همواره مستقل خواهیم بود و به هیچ کسی وابسته نیستیم.

دادستان سابق لارستان تصریح کرد: به قضات توصیه می‌کنم که از احدی جز خدا نترسید، کارتان را برای خدا انجام دهید و در مقابل اصحاب قدرت و زور و ثروت منفعل نباشید، حق مظلوم را از هر کسی در هر کسوتی که باشد بگیرید، هیچ وقت کوتاهی نکنید، بنای ما این نباشد که با افرادی برخورد کنیم که از سر ناچاری دو کیلو مواد مخدر جابه‌جا کرده یا ضرب و جرح و سرقت خُردی انجام داده است، آن‌ها به‌حدی سبک و بی‌پشتوانه هستند که خودشان در تور قانون گیر می‌افتند؛ هنر این است که جلوی افرادی را بگیریم که می‌خواهند با سنگینی ناشی از اموال مردم، نفوذ و قدرت از تور قانون فرار کنند.

رنجبر افزود: دیدگاه ما همیشه این بوده است، سعی هم می‌کردیم که حرف همه را بشنویم و مشکلات‌شان را حل کنیم، در امور سرعت و دقت داشته باشیم و موضوعات جزئی و کوچک را هم بشنویم چون شخصی که به دستگاه قضایی مراجعه می‌کند بیکار نیست و امید به احقاق حق و دستگاه قضایی دارد.

وی در پایان با تشکر از مردم، کارمندان، قضات و مسئولان لارستان گفت: از نجابت، ادب و متانت مردم لارستان تشکر می کنم، من از اینجا می‌روم اما یاد لارستان و مردم عزیزش همواره در ذهنم خواهد ماند، مردم مرا ببخشند اگر نتوانستم به همه چیزهایی که گفتم عمل کنم، گاه خسته و بی‌انگیزه شدیم اما مردم لارستان همواره لطف داشتند، از مردم لارستان جز خوبی ندیدیم.

دادستان سابق لارستان افزود: در مدت هفت سال حضورم در لارستان، شهر دومم لار است، به لار تعصب دارم، از همان امکاناتی که مردم استفاده می‌کردند ما هم استفاده کردیم و سعی داشتیم که اگر جایی می‌شود کمکی به منافع جمعی لارستان داشت انجام دهیم.

ابوذر رنجبر خاطرنشان کرد: اگر صراحت کلام من باعث رنجش شخصی شد عذرخواهی می‌کنم، سعی داشتم با همه صادق باشم و از اشخاصی نبودم که حرف و عملم دوتا باشد.


2 نظر

 1. لارستانی گفت:

  0

  0

  مردم لارستان قدر دان همه کسانی هستند که همیشه در کنارشان بوده اند نه در مقابلشان و اینگونه است که یاد و نام افراد نیکو کار در ذهن تاریخ لارستان ماندگار خواهد ماند که جناب رنجبر نیز چنین است با آرزوی موفقیت و تندرستی و طول عمر برای آنجناب هر جا که باشند

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  موفق باشی برادر

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان