میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در15 ژانویه 2017 ساعت 9:18 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,264 بازدید

سفر فرماندار به شهر و بخش جویم/ بازدید از بیمارستان در حال احداث شهر جویم

سفر فرماندار به شهر و بخش جویم/ بازدید از بیمارستان در حال احداث شهر جویم

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در سفر به شهر و بخش جویم، ابتدا در بازدید از بیمارستان در حال احداث ۳۲ تختخوابی این بخش در جریان آخرین وضعیت عملیات اجرایی آن قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی فرماندار لارستان، به همراه علی‌پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، دکتر اقتداری قائم مقام و دکتر عباس نصری معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی، داوود شفیعی بخشدار جویم و جمعی از رؤسای ادارات شهرستان از بیمارستان در حال احداث ۳۲ تختخوابی جویم بازدید نمودند و از روند اجرای عملیات و ساخت این مرکز درمانی اطلاع یافتند.

????????????????????????????????????

در این بازدید قائم مقام دانشکده علوم پزشکی لارستان با اشاره به اینکه کار احداث ساختمان بیمارستان شهر جویم از مصوبات سفر دوم ریاست جمهوری رو به پایان است، تصریح کرد: بنا به پیگیری‌های دانشکده علوم پزشکی لارستان، مراحل مجوز پروانه بهره‌برداری در حال انجام است.

گفتنی است بیمارستان ۳۲ تختخوابی جویم در زمینی به مساحت  ۴۵ هزار مترمربع با زیربنای ۱۸۰۰ مترمربع  ساخته می‌شود و تاکنون بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تاکنون برای این مرکز درمانی در حال حاضر ۳۰ میلیارد ریال توسط دولت هزینه شده است.

یادآور می شود همچنین مسئولین در این بازدید در خصوص تغییر کاربری زمین بیمارستان و انشعاب آب و برق این مرکز درمانی به بحث و رایزنی پرداختند.

در این سفر کوتاه، فرماندار همچنین از روستای منصورآباد دیدار کرد و با مسائل و مشکلات این روستا آشنا شد.

جلیل حسنی در بدو ورودش به روستای منصورآباد  با دهیار، اعضای شورای اسلامی، معتمدین و اقشار مختلف مردم این روستا در محل دهیاری دیدار و گفتگو کرد.

در این نشست ابتدا اسماعیل نجاتی دهیار منصورآباد، اهم مشکلات و درخواست های این روستا را آبرسانی به شهرک، توسعه شبکه داخلی آب، نبود تلفن ثابت در شهرک، بهسازی و آسفالت کوچه ها و معابر، اتمام سالن ورزشی، و بررسی زمین های اوقافی عنوان کرد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان هم در این نشست در سخنانی اظهار داشت: با وجود کمبود اعتبار همچنان سعی خواهیم کرد با منابع موجود کارها را مدیریت کرده و با همکاری و تعامل سایر دستگاه های اجرایی، شاهد رشد و شکوفایی هر چه بیشتر روستاها به‌ویژه روستای منصورآباد در سال های آتی باشیم.

حسنی ادامه داد: تمامی مسائل ومشکلات مطرح شده در این نشست را با حضور بخشدار و دهیاراین روستا اولویت بندی کرده و برای رفع مشکلات آن از طریق ادارات شهرستان و حتی استان پیگیری می کنیم.

وی با تأکید بر تکریم ارباب رجوع که باید از سوی مجموعه ادارات شهرستان و بخش مورد توجه قرار بگیرد، عنوان کرد: مدیران ادارات  باید از این فرصت کوتاه برای خدمت رسانی به مردم استفاده کنند.

????????????????????????????????????

 

فرماندار ضمن تشکراز دهیار و معتمدین این روستا که برای آبادانی روستای خود همت می کنند؛ افزود: فلسفه حضور مسئولین در روستاها این است که از نزدیک  با مردم دیدار و به‌صورت چهره به چهره به حرفهای آنها گوش فرا دهیم تا گره ای از کار مردم روستاها باز شود.

حسنی تصریح کرد: به منظور بررسی و برطرف کردن مشکلات و نیازهای روستاییان، سرکشی از روستاهای منطقه با حضور مسئولان شهرستان، بخصوص دستگاه های خدماتی، بهداشتی و درمانی در دستور کار قرار دارد.

معاون استاندار فارس خاطر نشان کرد: برای رفع مشکلات روستاهای این بخش پیگیری لازم صورت خواهد پذیرفت و نگاه ویژه تری به روستاها و بخصوص روستای منصورآباد با توجه به اولین روستای شهرستان از سمت جاده شیراز خواهیم داشت.

حسنی در پایان بار دیگر تاکید کرد: با توجه به کمبود اعتبارات ،می توان با یک برنامه ریزی قوی از حداقل امکانات  موجود، حداکثر بهره را برد.

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان