میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲:۳۰ ب.ظ سرویس:عناوین اصلی بدون دیدگاه 454 بازدید

سفر یک روزه معاون وزیر ارشاد به لارستان/ تاکید بر تکمیل و تجهیز پروژه های خیرساز لارستان توسط دولت

سفر یک روزه معاون وزیر ارشاد به لارستان/ تاکید بر تکمیل و تجهیز پروژه های خیرساز لارستان توسط دولت

سید هادی حسینی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد، سه شنبه سوم مردادماه به دعوت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس جهت بازدید یک روزه از اماکن تاریخی، پروژه های عمرانی- فرهنگی و دیدار با هنرمندان لارستان در این شهر حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان؛ دکتر سید هادی حسینی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در ابتدای حضور خود در لارستان با حضور بر مزار حضرات آیات آیت اللهی و موسوی لاری با قرائت فاتحه به مقام آنان ادای احترام کرد.

وی سپس از اماکن تاریخی بازار قیصریه، دهن شیر و مسجد چهار طاق بازید نمود و پس از آن با حضور در پروژه های خیر ساز مجتمع فرهنگی قرآنی شهید علیشیری و مجتمع فرهنگی ورزشی منیری از نزدیک در جریان امور این دو مجموعه قرار گرفت.

پس از آن معاونت پارلمانی وزارت ارشاد در جلسه ای به میزبانی بنیاد خیریه هاشمی زاده حضور یافت. وی در این جلسه که دکتر علی اقا علیشیری بانی مجتمع فرهنگی و قرآنی و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز حضور داشتند ابراز داشت:

وزارت ارشاد هر تعهدی را متقبل شود به آن پایبند است و تغییر وزیر در تعهدات وزارتخانه تغییری ایجاد نمی کند. وی از جمله مهمترین تعهدات وزارتخانه را تجهیز و تکمیل پروژه های خیرساز به لحاظ نرم افزاری و امکانات داخلی آن دانست.

در ادامه این سفر نشست روسای ادارات فرهنگ و ارشاد جنوب استان فارس در محل هتل جهانگردی لار برگزار گردید. بعد از ظهر نیز نشست تخصصی با حضور معاون وزیر و مسئولان و هنرمندان شهرهای لار، گراش و اوز، در تالار اجتماعات فرمانداری ویژه لارستان برقرار شد.

در ابتدای این نشست که با حضور جمشید جعفرپور رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی برگزار می شد؛ سید علی اصغر رفعت حقیقی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن ارائه عملکرد خود اهم درخواست های فرهنگی شهرستان همچون تجهیز دو پلاتو، نگارخانه در شهرقدیم و شهرجدید، ارتقای نمایندگی به دفتر سینمای جوان لار و… را بیان نمود.

سپس هنرمندان لار و شهر های همجوار به بیان خواسته های خود در حوزه فرهنگ و هنر پرداختند که در نهایت، دکتر حسینی نیز به آنان پاسخ داد.

معاون حقوقی و امور مجلس در پایان سخنان خود وعده داد که به هر انجمن رسمی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تا سقف ۵۰ میلیون ریال و به کانون های فعال فرهنگی و هنری مساجد تا سقف ۱۰ میلیون ریال و به خود اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال کمک هزینه پرداخت نماید.

گفتنی است در ادامه حضور معاونت حقوقی و امور مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در منطقه لارستان، خانه فرهنگ جدید شهر اوز تحت عنوان سرای زرنگار با حضور رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، مدیرکل و روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان، گراش و اوز افتتاح گردید.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان