میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در13 دسامبر 2014 ساعت 9:20 ب.ظ سرویس:اجتماعی, فرهنگ و هنر 2 دیدگاه 3,747 بازدید

سفير ايران در كويت: براي معرفي فرهنگ مردم لارستان در كويت برنامه داريم

سفير ايران در كويت: براي معرفي فرهنگ مردم لارستان در كويت برنامه داريم

روابط عمومي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي لارستان: سفير ايران در كويت ديروز ۲۱ آذر در فرودگاه لارستان مورد استقبال مريدي‌ مديركل ارشاد فارس، مقيمي معاون فرماندار لارستان و رفعت حقيقي سرپرست اداره ارشاد اين شهرستان قرار گرفت.

مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي فارس ضمن تاكيد بر عدم ورود به مباحث جغرافيايي و سياسي گفت: ما به مرزهاي گويشي، اخلاقي و فرهنگي وارد مي شويم چراكه مجموعه فارس مجموعه اي از ادب و هنر و گردشگري است و مي تواند در جذب گردشگران هنري از كشورهاي حوزه خليج فارس و خصوصا كشور كويت پيشرو باشد.

02_4889

بهزاد مريدي در اين ديدار از سفير ايران در كويت خواست يك هفته را به هنر فارس و خصوصا جنوب فارس در كشور كويت اختصاص دهد تا مردم اين كشور با آثار هنرمندان فارس بيشتر آشنا شوند.

عليرضا عنايتي سفير ايران نيز ضمن استقبال از پيشنهاد مديركل ارشاد فارس گفت: حدود ۵۰ هزار نفر از اهالي جنوب فارس مقيم كشور كويت هستند كه جمعيت قابل ملاحظه اي محسوب مي شود. وي افزود: برنامه و باكس ويژه اي براي شناسايي فرهنگ، هنر، اداب و رسوم شهرستان هاي لارستان و لامرد در كويت داريم و براي اجراي آن از شما كمك مي خواهيم.

عنايتي به همراه رايزن فرهنگي ايران در كويت پس از لارستان براي حضور در سوگواره سراسري تعزيه در لامرد كه وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي نيز در آن حضور داشت به اين شهرستان رفت.

01_2623 08_2616 06_4891 07_4984 04_5005 03_4998

 


2 نظر

 1. صادقی گفت:

  0

  0

  احسنت بر روابط عمومی ارشاد اسلامی

 2. آهو گفت:

  0

  0

  زحمت نکشید آقای سفیر.مردم کویت با لارستانیها بزرگ شده اند.نیازی به معرفی فرهنگ لارستانی به کویتیها نیست.بهتر است وقت گرانبهایتان را صرف تلاش برای کاهش تنشها در روابط ایران با کشورهای حوزه خلیج فارس کنید.به هر حال ماوریت اصلی شما همین است.شما سفیر ایرانید نه لارستان !

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان