میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۴:۴۸ ب.ظ سرویس:برگزیده ها, گزارش تصویری 2 دیدگاه 566 بازدید

سمپادی های لارستان تور نورآوری «پولدار شو» برگزار کردند+ گزارش تصویری

سمپادی های لارستان تور نورآوری «پولدار شو» برگزار کردند+ گزارش تصویری

به گزارش روابط عمومی انجمن فارغ التحصیلان سمپاد لارستان، تور نوآوری «پولدارشو» و اولین استارت آپ ویکند دانش آموزی جنوب کشور با همکاری بنیاد نخبگان استان فارس در تاریخ ۱۰ تا ۱۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ برگزار شد.

هدف از برگزاری این برنامه که با حمایت امور جوانان فرمانداری ویژه لارستان، شورای اسلامی شهر لار، مرکز رشد واحد های فناور لارستان، اداره آموزش و پرورش لارستان، پژوهشسرای دانش آموزی شهر لار، دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان و دفتر حفظ، تنظیم و نشر آثار حضرت آیت الله آیت اللهی برگزار شد آشنایی و توانمند سازی هر چه بیشتر دانش آموزان با مباحث خلاقیتی و کسب و کار های نوپا می باشد.

فاز اول این تور نوآوری در قالب اولین استارت آپ ویکند لارستان با حضور تیم بنیاد نخبگان فارس برگزار گردید. در این رویداد سه روزه دانش آموزان پس گذراندن کارگاه های متعدد طبق استانداردها و الگوهای جهانی برگزاری استارت آپ ویکند در قالب تیم هایی با ایده پردازی و طراحی کسب و کارهای مخصوص به خود با سایر تیم ها به رقابت پرداختند.

در انتها نیز هر تیم کسب و کار خود را در مدت سه دقیقه در حضور هیئت داوران ارائه و امتیاز این بخش را کسب کرد. در فاز دوم که برگرفته از تکالیف دانشجویان رشته کارآفرینی دانشگاه استنفورد آمریکاست به هر یک از تیم ها مبلغ ۲۰ هزار تومان تعلق گرفت. تیم ها در مدت ۱۳ روز هر مقدار که می خواهند می توانند فکر و ایده پردازی کنند اما تنها سه روز برای عملی کردن ایده ها و افزایش سرمایه خود زمان دارند. در انتها نیز تیمی که با خلاقیت و مستند سازی کافی مقدار پول بیشتری بدست آورد امتیاز بیشتری از این بخش کسب می نماید.

رویداد پایانی و اختتامیه تور نوآوری پولدارشو نیز اواخر اسفند ماه با حضور مهمان ویژه در حوزه کسب و کار های نوپا برگزار و از تیم های برتر نیز تقدیر می شود.


2 نظر

 1. پیر اصلاح طلب گفت:

  2

  0

  از کریم باقری و علی آقا کریمی هم تشکر میکردی

 2. ناشناس گفت:

  2

  0

  چرا بنیاد نخبگان فارس!؟ احتمالا از دستاورد بازدید […] بوده و لابی گری ها
  وقتی این همه گروه و فرد لاری متخصص و با تجربه تو زمینه برگزاری رویداد استارتاپ داریم چرا از خارج شهرستان!؟
  ما نمیگیم مثل لامردی ها بشینید هفتگی و ماهانه جلسه نخبگان بگیرید و ورود برای همه ی لامردی ها آزاد باشه نه فقط قشر`خاص` ، حداقل شماها دیگه غریب پرست نباشید ، البته تقصیر بچه ها نیست موضوع از جایی آب میخوره که هم جناحی هاشون تو شهرداری تهران میگن باید مدیر از خارج وارد کنیم. اگه یه ذره به بچه های لار اعتماد داشتن اوضاع لار به این بیچارگی و بدبختی نبود که برای ۱۰ کیلومتر راه پیام تبریک و شیرینی و … بدیم

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان